پس از ۲۳ سال فعالیت تاثیرگذار در استودیو
مت گلدمن، مدیر خلاق ارشد بازی Dragon Age 4 پس از ۲۳ سال بایوور (BioWare) را ترک کرد.
گری مک‌کی، رئیس BioWare با ارسال یک ایمیل به کارکنان این شرکت، خروج گلدمن را اعلام کرد. در این ایمیل نوشته شده بود: «سلام به همه، امیدوارم حال شما خوب باشد. به شما اطلاع می‌دهد که مت گلدمن BioWare را ترک خواهد کرد. ما متقابلا توافق کرده‌ایم که راه خود را جدا کنیم و امروز آخرین روز کاری او است.»
مک‌کی در ادامه این ایمیل نوشت:
درک می‌کنیم که خروج مت روی شما و همچنین توسعه بازی‌ها تاثیر می‌گذارد. اطمینان داشته باشید که ما از تعهد خود نسبت به عرضه بازی Dragon Age با کیفیت بالا غافل نخواهیم شد و بازی که مطابق استانداردهای BioWare نباشد را عرضه نخواهیم کرد.
ما از جمله تیم اجرایی الکترونیک آرتز، به افرادی که روی این بازی کار می‌کنند اطمینان کامل داریم.
هنوز هیچ دلیل مشخصی برای جدایی گلدمن ارائه نشده است، اما یکی از نمایندگان الکترونیک آرتز به Kotaku اعلام کرد که توسعه بازی بعدی Dragon Age توسط افراد فوق‌العاده‌ای انجام خواهد شد و تیم توسعه‌دهنده دیدگاه ما را برای بازی پیش خواهند برد.
گلدمن سال ۱۹۹۸ به BioWare پیوسته بود و به عنوان یک هنرمند خلاق در توسعه بازی‌هایی مانند Baldur’s Gate و Neverwinter Nights و همچنین سری Dragon Age نقش داشته است. او سپس در سال ۲۰۱۷ جایگزین «مایک لیدلاو» شد و به عنوان رهبر خلاق جدید بازی Dragon Age 4 معرفی شد. جایگزین گلدمن هنوز اعلام نشده است.
تاکنون اطلاعات زیادی درباره بازی Dragon Age 4 منتشر شده است. برای مثال می‌دانیم که بازی برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر نخواهد شد و همچنین طبق برخی شایعات منتشر شده، Dragon Age 4 در سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد. در حالی که سه سال از معرفی Dragon Age 4 در مراسم گیم اواردز ۲۰۱۸ می‌گذرد تاکنون هیچ تریلری از آن منتشر نشده است.
کریستین دیلی، تهیه کننده اجرایی بازی نیز اعلام کرد که آن‌ها در ماه جولای پیشرفت بزرگی داشته‌اند، بنابراین انتظار می‌رود در آینده جزئیات بیشتری درباره آن منتشر شود. شاید در مراسم The Game Awards که ۱۸ آذر ماه برگزار خواهد شد، جزئیات بیشتری درباره آن بشنویم.
ویجی‌لاگ پلاس: معرفی نامزدهای بازی سال و خبر از رد دد ردمپشن ۳
تماشای نسخه با کیفیت ویدیو از کانال یوتیوب ویجیاتو
دراگون ایج اینکیوزس ارزش داره خوبه؟

دانلود قانونی و رایگان بهترین فیلم‌نامه‌ها

source

توسط funkhabari