instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
روزهای اول ماه نوامبر بود که هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) با انتشار توییتی، از کار مجدد روی پروژه و متنی که سال قبل نوشته است، خبر داد.
از آن زمان می‌دانستیم که کوجیما سرگرم یک پروژه‌ی تازه است. پروژه‌ای که به سبب تغییر نگرش و احوالات کوجیما نسبت به سال گذشته، لازم است تغییراتی در آن اعمال شود و در غیر این صورت، هرگز به انجام نخواهد رسید.
وضعیت دنیا، محیط اطراف و احساسات سال گذشته‌ی من، کاملا متفاوت از امروز بودند. بنابراین نمی‌توانم خود را به دنیایی بکشم که در آن مقطع به آن فکر می‌کردم.
همان طور که ملاحظه می‌کنید، کوجیما یک توییت سربسته را به اشتراک گذاشته است. مرحله بعدی چیست؟ تصویر زیر در توییت جدید کوجیما به اشتراک گذاشته شد:
وی در توییت مذکور گفت:
این اواخر مشغول بازبینی برنامه و متن و بررسی تمام چیزهای دیگر بودم.
حالا نوبت به توییت‌های رمزی‌تر رسیده است؛ تصویر فوق، ظاهرا یک تیم تصویربرداری را نشان می‌دهد که در حال آماده کردن یک صحنه هستند. به عقیده‌ی کاربران فضای مجازی، فرد حاضر در وسط تصویر که بلوز سفید در تن و بوت مشکی به پا دارد، نورمن ریداس (Norman Reedus) است. نور، دوربین، فعالیت بسیار و یک نرده‌بان در تصویر دیده می‌شود، اما هیچ چیز وجود ندارد که بتوان با استناد به آن نظر قطعی راجع به پروژه‌ی آینده‌ی کوجیما داد.
در حال حاضر نمی‌دانیم که هیدئو کوجیما در رابطه با چه چیزی سخن می‌گوید، اما شاید در رویداد The Game Awards چیزی دست‌گیرمان بشود؛ جف کیلی (Geoff Keighley)، مجری رویداد یادشده، در پاسخ به توییت بالا یک ایموجی چشم را پست کرد. این کار، احتمالا برای خبر دادن از یک همکاری در رویداد The Game Awards بوده است.
همه‌ی این‌ها که گفتیم گمانه‌زنی‌هایی بیش نیستند و هیدئو کوجیما هم مانند گذشته و به همان انداز مرموز است. در نتیجه به نظر نمی‌رسد که تنها با دنبال کردن رسانه‌های اجتماعی، بتوانیم متوجه قصد و نیت و برنامه‌ای که در سر دارد بشویم.
منبعی که شاید بهتر باشد به آن مراجعه کنیم، بیانیه‌ی خبری رسمی‌ای است که دو روز قبل منتشر شد و از تاسیس دفتر جدید استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) در شهر لس آنجلس ایالت کالیفورنیا حکایت می‌کرد. با تاسیس این دفتر جدید، استودیوی کوجیما پروداکشنز به مدیا‌هایی مانند فیلم، سریال و موسیقی گسترش پیدا کرد. شما می‌توانید متن کامل خبر تاسیس این دفتر را با مراجعه به این نشانی مطالعه کنید.
با توجه به ارتباط دوستانه و نزدیک هیدئو کوجیما با هنرپیشگان بزرگی همچون ادگار رایت (Edgar Wright)، مدز میکلسن (Mads Mikkelsen)، گیلرمو دل تورو (Guillermo Del Toro) و نورمن ریداس که پیش‌تر هم به وی اشاره کردیم، ورود هیدئو کوجیما به دنیای فیلم و سینما چندان بعید به نظر نمی‌رسد. کسی چه می‌داند، حتی شاید بتوانیم منتظر اکران فیلم Death Stranding باشیم.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
احتمالا توی game awards رونمایی شه
فقط تیتر خبرو 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
یعنی خدایی تصور کنین کوجیما یکبار مثل آدم بیاد بگه داره چیکار میکنه 🤣🤣
خدایی این چه تیتری زدین فک کردم حداقل اسم بازی گفته یه سری اطلاعاتم داده
اقای رضا مهر علی به نظر شما با این کامنت به قول شما سربسته کوجیما واقعا پروژه بعدی خودش را معرفی کرده؟؟؟
کمی در انتخاب سر تیتر دقت کنیم بد نیس
تیتر اصلاح شد. بابت تیتر گمراه‌کننده‌ی قبلی عذر خواهی می‌کنم.
اگه نورمن ریداس باشه احتمالا دث ۲ یا سایلنت هیله هرچند به طرف نمیخوره ریداس باشه.اما خب امیدوارم سایلنت هیل باشه.
اونطور که دیدم گفتن قراره توی گیم اواردز از بازی بعدی کوجیما رونمایی بشه. به خاطر رابطه خوبش با جف کیلی بعید هم نیست اینطور بشه
شاید بازی لغو شده گوگل باشه که دوباره میخواد بسازه ( احتمالا با همکاری ماکروسافت)
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari