نبرد حماسی و بزرگی در راه است
طبق تایید اپیک گیمز، چپتر ۲ فورتنایت (Fortnite) قرار است با یک رویداد بزرگ به‌نام The End به پایان برسد – درست طبق گزارشی که هفته گذشته منتشر کردیم.
این رویداد روز دوشنبه ۴ دسامبر (۱۴ آذر) از ساعت ۰۰:۳۰ دقیقه بامداد به وقت تهران آغاز می‌شود و طی آن بازیکنان باید برای مقابله با The Cube Queen و مشخص شدن سرنوشت جزیره باهم متحد شوند.
رویداد بزرگ The End از پارتی‌های ۱۶ نفره پشتیبانی می‌کند و پلی‌لیست ویژه آن ۳۰ دقیقه پیش از شروع رویداد در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. اپیک گیمز طی یک بیانیه اعلام کرد:
خالقان محتوا و بازیکنانی که می‌خواهند لحظات پایانی چپتر فورتنایت را دوباره تجربه کنند، باید اقدامات لازم برای ضبط و آشیو بازی خود را انجام دهند، چراکه این‌بار دیگر قابلیت بازپخش (Replay) وجود نخواهد داشت.
زمانی که The End آغاز شود بازیکنان نمی‌توانند تنظیمات خود را تغییر دهند، پس لطفا پیش از شروع رویداد تنظیمات بصری و فنی را طبق سلیقه خود مشخص کنید. چراکه این فصل یک روز زودتر به پایان می‌رسد و تمامی بازیکنانی که پیش از پایان لاگین کنند، ۲۲۵,۰۰ امتیاز (XP) به‌عنوان جایزه دریافت خواهند کرد.
چپتر دوم فورتنایت درست پس از زمانی که نقشه اورجینال و اولیه آن در پایان فصل ۱۰ در یک سیاه‌چاله بلعیده شد، از سال ۲۰۱۹ آغاز گردیده بود.
ویجی‌لاگ پلاس: معرفی نامزدهای بازی سال و خبر از رد دد ردمپشن ۳
تماشای نسخه با کیفیت ویدیو از کانال یوتیوب ویجیاتو
تو رو خدا مقاله های فورت نایتو زیاد نکنید سایت پر میشه از این کژوالا
بزرگسال نمیخوای نخون
چپتر سوم محبوب ترین بازی پی اس فایو😂😂😂😂
چقد هایپم برا چپتر ۳ زیاده ، دارم میترکم نمیتونم طاقت بیارم
یعنی با آنریل انجین ۵ میشه؟
بله به احتمال خیلی خیلی زیاد چپتر سوم با آنریل انجین ۵ ساخته میشه
دانلود قانونی و رایگان بهترین فیلم‌نامه‌ها
از راز تاریک «رویای زیبای» تسک فورس ایکس خبر دارید؟

source

توسط funkhabari