اعلام خبر با انتشار تریلری جدید
Martha is Dead یک بازی ترسناک روان‌شناختی است که توسط دو استودیو Caracal Games و LKA در دست ساخت قرار دارد.
Martha is Dead قرار بود در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شود، اما اکنون با منتشر شدن تریلر جدیدی از بازی، متوجه تاخیر آن شده‌ایم. از این رو بازی در تاریخ ۲۴ فوریه سال آینده (۶ اسفند) به بازار منتشر خواهد شد. داستان Martha is Dead در دوران جنگ جهانی در کشور ایتالیا روایت می‌شود، جایی که یک زن متوجه می‌شود خواهر دوقلویش به قتل رسیده و در این میان میدان جنگ نیز روز به روز به خانه‌ و شهر زندگی‌اش نزدیک‌تر می‌شود. شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در زیر تماشا کنید:
بازیکنان می‌توانند حومه شهر توسکانی را کاوش کرده و از ماریونت‌ها و عروسک‌های خیمه شب بازی برای کشف خاطرات سرکوب شده شخصیت اصلی بازی استفاده کنید. شما می‌توانید با کارت‌های تاروت کار کرده و اخبار جنگ را از طریق روزنامه ها و رادیو پیگیری کنید. بازیکنان حتی می‌توانند از دنیای پیرامون خود عکس بگیرید و آن‌ها در یک اتاق تاریک چاپ کنند.
بنابر گزارش سایت Gamingbolt، بازی Martha Is Dead با پلتفرم آنریل انجین ۴ ساخته شده و به صورت اول شخص قابل‌بازی خواهد بود. این عنوان قرار است لوکیشن‌های حقیقی را با افسانه‌های قدیمی مردمی در ایتالیا ترکیب کند. بازی صداپیشه‌های ایتالیایی دارد و از موسیقی‌های مرتبط آن دوران استفاده می‌کند. هدف دو استودیو Caracal Games و LKA ایجاد حس واقعی ایتالیا در بحبوحه جنگ جهانی دوم است.
Martha Is Dead  در تاریخ ۲۴ فوریه سال آینده (۶ اسفند) برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و پی‌سی منتشر خواهد شد.
ویجیاتو سینما: تحلیل تریلر اسپایدرمن؛ مرد عنکبوتی در مولتی ورس
تماشا کنید با بالاترین کیفیت از یوتوب ویجیاتو
امسال=سال باگ و تاخیر
قصه یک اقتباس بد

source

توسط funkhabari