سلب مسئولیت: ویجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.
اگر در زمینه تولید محتوا چه به صورت ویدیو، انیمیشن و حتی پادکست های صوتی فعالیت دارید، یوتیوبر هستید، در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی محتوای ویدیویی تولید می کنید، فیلم ساز یا انیمیشن ساز یا آهنگ ساز هستید و یا هر تخصص دیگری که امکان دارد به صدا های با کیفیت و حرفه ای نیاز داشته باشید، حتما همیشه دنبال منبعی کامل و جامع از افکت صدا بوده اید تا بتوانید به راحتی افکت های صوتی مختلف در هر موضوعی که نیاز داشته باشید را به راحتی دانلود کنید. حتما در پروژه های مختلف به صدا های متنوعی نیاز خواهید داشت با ما در این مطلب همراه باشید تا با بهترین منابع دانلود جلوه های صوتی در سایت های ایرانی و خارجی آشنا شوید.
سایت cgkok.com
برای ما که در ایران هستیم همیشه بهتر و راحت است که از سایت های ایرانی دانلود کنیم، هم از لحاظ هزینه ها و هم از لحاظ بهینه بودن حجم دانلود با ترافیک نیم بهای وب سایت های ایرانی، در ابتدا وب سایت سیجی کوک رو به شما معرفی می کنم که یکی از کاملترین و بزرگترین آرشیو های افکت صدای حرفه ای و باکیفیت رو از سرور های ایران در اختیار کاربران قرار داده است. در سایت سیجی کوک هر افکت صوتی که به آن نیاز داشته باشید از افکت صدای خیابان و ماشین تا صدای موتور کراس و صدای هیولا و افکت صدای ترسناک تا صدای باران و قدم زدن و هر افکت صدا که برای تیزر یا ویدیو خود نیاز داشته باشید پیدا خواهد شد.
آرشیو افکت صوتی سایت سیجی کوک بیش از 3 ترابایت حجم دارد و از ویژگی های خوب سایت آپدیت منظم و همیشگی است.
همچنین این وب سایت یک امکان خاص و کاربردی دارد و با استفاده از آن شما می توانید از بزرگترین آرشیو های جلوه های صوتی دنیا که به صورت پرمیوم و غیر رایگان هستند، درخواست فایل ثبت کنید و لینک دانلود آن فایل را به صورت اختصاصی دریافت کنید.
پیشنهاد می کنم حتما سایت سیجی کوک را در گوگل سرچ کنید و از امکانات این سایت برای تولید محتوا و جلوه های صوتی استفاده کنید.
سایت Free Sound
از بین وب سایت های خارجی سایت Free Sound یکی از کاربردی ترین وب سایت ها برای دانلود افکت صدا و جلوه های صوتی است، بخش زیادی از آرشیو این سایت به صورت رایگان در اختیار کاربران است و استفاده از این وب سایت آسان است، اکثر صدا ها در این سایت تحت مجوز Creative Common منتشر می شوند و آنها را برای استفاده مجدد قابل استفاده می کند.
سایت Free SFX
در این وب سایت شما به بیش از ۴۵۰۰ جلوه صوتی حرفه ای در موضوعات مختلف دسترسی خواهید داشت، که می توانید آنها را با قیمت بسیار کم یا گاها رایگان دریافت کرده و از آن در پروژه های خود استفاده کنید. در این وب سایت 4 دسته بندی اصلی برای دسترسی به آرشیو صدا ها در اختیار کاربران است و استفاده از سایت بسیار ساده است.
سایت ZapSplat
در وب سایت ZapSplat شما به بیش از 55000 افکت صوتی حرفه ای و متنوع دسترسی دانلود خواهید داشت از انواع صدای حیوانات، تا جلوه های ترسناک و صدای هیولا گرفته تا انواع جلوه های صوتی روزمره و شهری ، یکی از ویژگی های که این وب سایت دارد این است که کاربران امکان آپلود صدا های خود کرده و یا درخواست افکت صوتی خاصی را ارائه دهند که باعث روبه رشد بودن آرشیو این سایت بزرگ تر شدن آن است.
افکت های صوتی از موارد بسیار ضروری و لازم در صدا سازی و آهنگ سازی تا فیلم سازی و انیمیشن و تولید محتوا است و دسترسی به آرشیو بزرگی از این صدا ها می تواند کار تولید محتوا را بسیار ساده و سریعتر بکند، در این مطلی سعی شده چند وب سایت کاربردی در این زمینه به شما معرفی شود که امیدوارم کاربردی بوده باشد. در صورتی که می خواهید آرشیو های پریمیوم و غیر رایگان سایت های خارجی را در ایران دانلود کنید حتما سایت cgkok را در گوگل سرچ کنید.
قصه یک اقتباس بد

source

توسط funkhabari