تعداد سلاح‌های درون بازی بیشتر خواهد شد
جوزف استتن رئیس خلاقیت 343 Industries تایید کرد که در آینده سلاح‌هایی جدیدی در دسترس بخش چندنفره بازی Halo Infinite قرار خواهد گرفت.
بخش چندنفره بازی Halo Infinite به صورت رایگان هم اکنون برای طرفداران این سری منتشر شده است. از زمان عرضه، بازیکنان گیم پلی بازی را تحسین کرده‌اند و یکی از دلایل استقبال بسیار خوب بازیکنان از بازی، انتخاب سلاح‌های موجود در نقشه‌ها است. با این حال، اکنون به نظر می‌رسد در آینده گزینه‌های بیشتری در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.
جوزف استتن از استودیو 343 Industries در مصاحبه خود با وب‌سایت Game Informer اطلاعات جدید مورد آینده بخش چند نفره Halo Infinite فاش کرد. او در جریان این مصاحبه اشاره کرد که سلاح‌های بیشتری در آینده برای بازی عرضه خواهند شد. با این وجود او جزئیات بیشتری درباره سلاح‌های آینده بازی عنوان نکرد.
در حالی که بازیکنان در بازی Halo Infinite به تعدادی از اسلحه‌های کلاسیک این سری مانند Sniper Rifle و SPNKR Rocket Launcher دست پیدا کرده بودند، بازی چندین سلاح جدید نیز معرفی کرده است. باید دید در آینده نیز توسعه‌دهندگان نوآوری‌های خود را ارائه خواهند کرد یا سلاح‌های کلاسیک بیشتری مانند Covenant Carbine را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهند.
همچنین این احتمال وجود دارد که برخی از سلاح‌های بخش داستانی Halo Infinite در دسترس بازیکنان حالت چندنفره آن قرار بگیرد. تاکنون در ویدیوها و تصاویر منتشر شده، انواع مختلفی از Cindershot را در کمپین داستانی بازی مشاهده کرده‌ایم.
هرچند استتن به تاریخ خاصی برای معرفی سلاح‌های جدید بازی اشاره نکرده، اما 343 Industries قصد دارد محتوای جدیدی را به صورت فصلی در دسترس بازیکنان قرار دهد. اگر برای سلاح‌ها نیز چنین روندی پیش گرفته شود، زمان احتمالی برای اضافه شدن اسلحه‌های جدید به حالت چندنفره بازی می‌تواند همزمان با شروع فصل دوم بازی باشد.
اگر این موضوع صحت داشته باشد، طرفداران باید مدت زمان زیادی را منتظر سلاح‌های جدید باشند، زیرا فصل دوم بازی Halo Infinite در ماه می سال ۲۰۲۲ آغاز می‌شود. با این وجود، همانطور که بخش چند نفره بازی به صورت کاملا غیرمنتظره عرضه شد، می‌توان انتظار سورپرایزهای بیشتری در آینده را داشته باشیم.
بازی Halo Infinite در تاریخ ۸ دسامبر (۱۷ آذر) برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و پی‌سی عرضه خواهد شد.
ویجی‌موبایل: بهترین سلاح های سیزن ده کالاف دیوتی موبایل و ۵ بازی پلتفرمر برتر موبایل
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
سلام من یه مشکلی توی وارد شدن تو هیلو دارم. وقتی من ایمل و رمز عبورمو وارد میکنم. بعد میرم به بخش انتخاب عکس و اسم برای پروفایل ایکس باکس ( من تا حالا اکانت ایکس باکس نداشتم) وقتی هر دو عکس و اسم هم انتخاب میکنم و گزینه ادامش( Let’s go) اونجا گیر مینه و دیگه ادامه نمیده. فقط روش کلیک میکنم و هیچی انجام نمیشه. توی استیم هم این مشکلو دارم.
قصه یک اقتباس بد

source

توسط funkhabari