به سوی بی‌نهایت و فراتر از آن!
بخش چندنفره هیلو قطعا برای طرفداران و همراهان قدیمی آن آشناست؛ البته با اضافه شدن تجهیزات جدید و نقشه‌ها و سلاح‌های نوین، ناگزیر به یادگیری نکات کاربردی جدید خواهید بود لذا توصیه می‌کنیم با این مقاله از ویجیاتو همراه باشید تا از قافله ترفندهای Halo Infinite عقب نمانید.
ابتدا اجازه دهید به اصلی‌ترین تغییرات بخش چند نفره بازی بپردازیم که چه تازه‌کار و چه کهنه‌کار، بایستی از آن‌ها مطلع باشید.
از بزرگ‌ترین تغییرات Halo Infinite می‌توان به نحوه استفاده از تجهیزات اشاره نمود که شما را قادر می‌سازد هر آن‌چه را که بدان دست یافته‌اید، مورد استفاده قرار دهید و تا زمانی که زنده هستید، آن‌ها را نگاه دارید. این تجهیزات از نقشه‌ای به نقشه دیگر متفاوت هستند و می‌توانید آن‌ها را بسته به استراتژی خود، تعویض کنید.
هم‌اکنون قادرید هرچه را که می‌خواهید روی نقشه علامت‌گذاری کنید و برای این کار، کافی‌ست آن را انتخاب نموده و بر دکمه Mark کلیک کنید. مکان علامت‌گذاری شده اگر متعلق به دشمن باشد به زنگ قرمز نشان داده می‌شود و ضمنا هیلو، نام مکان‌های پین شده را نیز به شما خاطر نشان می‌کند که برای به خاطر سپردن اسامی مناطق مختلف بازی، مزیتی به شمار می‌آید.
در Halo Infinite قادرید سلاحی را که به آن نیازی ندارید رها کنید که این امر در خصوص مبادله سلاح میان شما و هم‌تیمی‌های خود به کار می‌آید.
اکنون هوش مصنوعی کاراکتر شما قادر است به اسکن دقیق محیط بپردازد و به عنوان مثال، انبار سلاح و مهمات را حتی از پشت دیوارها شناسایی کند.
در Halo Infinite می‌توانید نارنجک‌های خود را با انواع دیگر تعویض کنید؛ بدون آن که لازم باشید ابتدا نارنجک‌هایی را که در اختیار دارید، منفجر کنید!
این قابلیتی جدید، ساده اما حقیقتا کاربردی است که برای استفاده از آن کافی‌ست حین دویدن بر دکمه Crouch (خم شدن) کلیک کنید تا مسافت کوتاهی را روی زمین سُر بخورید. سرعت لغزیدن از دویدن بیشتر است و به شما در اکشن‌های سریع کمک می‌کند.
میزان آسیب وارده از شلیک با هر سلاح، متمایز از سلاح‌های دیگر است:
آیا موفق به تجربه Halo Infinite شده‌اید؟ نظر شما در خصوص تغییرات بخش چندنفره هیلو چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما و کاربرانی ویجیاتو به اشتراک بگذارید.
یه بار نظر یک نفرو خوندم به هیلو گفته بود کانترفضایی😐
اگر این گیم برای نسل ۸ هم درست حسابی اجرا شه بازیش می کنم ببینم چیه
یک وجه تمایز خوبی که هیلو داره این شیلد هست که من زیاد میپسندم اکثر گیم های امروزی اومدن یک ویژگی رو قرار دادن به اسم melee طرف یک نایف میشه میوفته اما گاهی بازیکن مقابل کمپ کرده و با این حربه شما رو میزنه اما تو هیلو اگر شیلد پر باشه با یک ضربه نمیوفته شخص و این نکته مثبتی هست و باز همین شیلد باعث شده نبرد تن به تن با سلاح بشدت مهارت محور بشه شما اول باید شیلد انمی رو بشکنی و بعد به بالا تنه ضربه بزنی تا بمیره 👌
“به سوی بی‌نهایت و فراتر از آن”
چه خاطراتی که ب ام با این جمله زنده نشد🥲
به نظرم این مقاله اضافی هست چون با چند ساعت بازی کردن میشه همه اینارو فهمید و حالش به اینه که خودت کشفسون کنی
برا بازیای آنلاین معمولا چنین مقاله ای لازم هست ، چون خیلیا اول کار سختشونه ، مثه بازی آفلاین هم نیست که برا خودت راحت باشی
😐
قصه یک اقتباس بد

source

توسط funkhabari