instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
اطلاعات منتشر شده در پروفایل لینکدین یکی از کارمندان استودیوی آبسیدین نشان می‌دهد که بازی The Outer Worlds 2 ظاهراً از سال 2019 در دست توسعه قرار دارد.
بازی The Outer Worlds 2 در جریان مراسم مشترک ایکس‌باکس و بتسدا در E3 2021 معرفی شد و از آن زمان تاکنون اطلاعات بیشتری از آن منتشر نشده است. به‌تازگی جزئیات جدیدی منتشر شده که نشان‌دهنده‌ی شروع توسعه‌ی این عنوان از سال 2019 بوده است.
طبق جزئیاتی که اخیراً کاربر توییتر Faizan Shaikh بدست آورده است، اطلاعات موجود در پروفایل لینکدین دن ماس (Dan Maas)، مدیر تولید شاغل در آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment)، نشان می‌دهد که این استودیو از سپتامبر 2019 بر روی توسعه‌ی یک پروژه‌ی جدید کار می‌کند. طبق شواهد ظاهراً این پروژه همان بازی The Outer Worlds 2 است؛ چراکه این توسعه‌دهنده قبلاً برنامه‌هایی برای ساخت دنباله‌ی یک آی‌پی در نظر گرفته بود.
در حال حاضر هیچ‌گونه اطلاعات رسمی در مورد تاریخ انتشار بازی The Outer Worlds 2 در دست نیست. این اثر قرار است در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و رایانه‌های شخصی عرضه شود. طبق گزارش‌های اخیر، احتمالاً این بازی با استفاده از موتور بازی‌سازی Unreal Engine 5 ساخته می‌شود. آبسیدین علاوه بر ساخت این بازی، بر روی توسعه‌ی یک عنوان نقش‌آفرینی دیگر به نام Avowed کار می‌کند که براساس گزارش‌های اخیر، فعلاً در مرحله‌ی pre-alpha قرار دارد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
ابسیدین بسیار پر کاره ماشالا
از ۲۰۱۹ بنظر میرسه هم رو اوود و هم رو اوتر ورلدز کار میکرده. چون اکثر جا ها نوشته اوود ۲ سال و خرده ای در دست ساخت بوده.
این نشون میده تا دو سه سال اینده، هردو بازی میاد دستمون میرسه و ابسیدین برای اواخر نسل ۹ بازیای دیگه ای رو خواهد ساخت.
.
ابسیدین با آیپی AVOWED تواناییش رو نشون میده. فقط کمی نگران گرافیکشم و پیاده سازی دوربین اول شخص.
به اوتر ورلدز مثل Avowed امید ندارم.
Avowed طبق لیکا یچیز دیگست. یک rpg تاریک و خشن با دیالوگ ها و داستانی پیچیده و سنگین. بسیار حماسی
به امید موفقیت این دو بازی
ای جااااان. بیا بغل عمو
دن ابسیدین گرم کن از قبل ها شروع به ساخت بازیاش کرده که ما هم خیلی تو خماری نمونیم
اینقدر نسخه یک این بازی دیالوگ داره که من هنوز که هنوزه وقت نکردم بازی ادامه بدم و حوصله خیلی بالایی میخواد یعنی تنعو دیالوگ ویچر سه و اسکایریم بزار یه طرف اینم بزار یه طرف
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari