instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
اپیک گیمز (Epic Games) لیست عناوین رایگانی که جایگزین بازی‌های theHunter: Call of the Wild و Antstream – Epic Welcome Pack می‌شوند را اعلام کرد.
از ۱۱ام تا ۱۸ام آذرماه سال جاری (۲ تا ۹ دسامبر ۲۰۲۱) وقت دارید تا عناوین Dead by Daylight و ()While True: learn را به حساب اپیک گیمز خود اضافه کنید.
اپیک گیمز بهمن‌ماه سال گذشته اعلام کرد که فروشگاه این شرکت، از زمان آغاز به کار خود توانسته بیش از ۱۶۰ میلیون کاربر رایانه‌های شخصی را به خود جذب کند.
اپیک گیمز از زمان آغاز به کار فروشگاه خود، به صورت هفتگی عناوینی رایگان به کاربران هدیه می‌داد. در سال ۲۰۲۰ میلادی، این شرکت ۱۰۳ بازی به ارزش ۲۴۰۷ دلار به کاربران هدیه داده و در بیانیه‌ای اعلام کرد که کاربران این فروشگاه مبلغی معادل ۷۴۹ میلیون دلار بازی رایگان دریافت کردند.
تخفیفات “جمعه‌ی سیاه (Black Friday)” فروشگاه آغاز شده و در این رویداد بیش از ۹۰۰ بازی و بسته‌ی الحاقی تخفیف خوردند. دیروز شرکت اپیک گیمز اعلام کرد که استودیوی هارمونیکس (Harmonix)، سازنده‌ی بازی‌های Rock Band را خریده است و این استودیو روی ماجراجویی‌های موزیکال و گیم‌پلی برای بازی Fortnite، کمک خواهد کرد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari