کافیست به تقویم نگاه کنید
اپیک گیمز ساعاتی پیش به صورت رسمی از پایان چپتر دوم فورتنایت با یک رویداد بزرگ به‌نام The End خبر داده، اما این چپتر چرا دو فصل کمتر از چپتر قبلی دارد؟
در سال ۲۰۱۹ کسی نمی‌دانست که فورتنایت قرار است فرمت چپتری پیدا کند. در آن سال اپیک گیمز پس از ۱۰ فصل سرورهای بازی را به مدت دو روز از دسترس خارج و سپس چپتر دوم را به طرفداران معرفی کرد. چپتر دوم با ویژگی‌های جدید مثل ماهیگیری، دریافت ماموریت از NPCها، سلاح‌ها و نقشه جدید همراه بود. با این وجود چپتر دوم پس از هشت فصل به پایان می‌رسد و خبری از فصل نهم و دهم نخواهد بود.
بنابر گزارش سایت گیم‌اسپات، چپتر اول فورتنایت حدود ۷۱۸ روز (حدود دو سال) ادامه داشت و دو فصل هشتم و نهم با ۸۴ روز، طولانی‌ترین فصل‌های آن بودند. از طرف دیگر بیشتر فصل‌های این چپتر تقریبا دو ماه طول کشیدند. از این رو پس از آغاز چپتر دوم اپیک گیمز سعی کرد فصل‌های Fortnite را طولانی‌تر کند.
به عنوان مثال در چپتر دوم فصل اول ۱۲۸ روز و فصل دوم ۱۱۸ روز ادامه داشتند. به صورت کلی چپتر دوم ۷۷۷ روز طول کشید که یعنی دو ماه از چپتر اول نیز طولانی‌تر بود. از طرف دیگر پاندمی ویروس کرونا کار خیلی از استودیوها را سخت کرده و سرعت توسعه بازی‌ها در این مدت کاهش قابل توجهی داشته‌اند. از این موضوعات می‌توان متوجه شد که اپیک گیمز هر دو سال را یک چپتر در نظر گرفته و توجه خاصی به تعداد فصل‌ها ندارد. در واقع برای این کمپانی بیشتر از هر چیزی تعطیلات آخر سال اهمیت دارد که سخت‌افزار جدید خیلی از کادوهای کریسمس را تشکیل می‌دهند.
رویداد بزرگ The End قرار است در روز یکشنبه ۴ دسامبر (۱۴ آذر) از ساعت ۰۰:۳۰ دقیقه بامداد به وقت تهران آغاز شود. این رویداد از پارتی‌های ۱۶ نفره پشتیبانی می‌کند و پلی‌لیست ویژه آن ۳۰ دقیقه پیش از شروع رویداد در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. این را می‌دانیم که چپتر بعدی با استفاده از آنریل انجین ۵ توسعه داده می‌شود و یک نقشه کاملا جدید را به طرفداران معرفی خواهد کرد. استودیو توسعه دهنده روی ویژگی‌های جدید مثل سلاح‌های قابل پرتاب نظیر یک تبر جدید و تکل زدن کار می‌کند.
بازی فورتنایت هم‌اکنون روی پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، اندروید، سوییچ و پی‌سی در دسترس قرار دارد.
ویجیاتو سینما: تحلیل تریلر اسپایدرمن؛ مرد عنکبوتی در مولتی ورس
تماشا کنید با بالاترین کیفیت از یوتوب ویجیاتو
چپتر نسبتا خوبی بود فقط امیدوارم ایونت اخرشو خوب در بیارن و اینکه باید بتل پسه سیزن یک رو خوب درست کنن تا پلیر بیشتری جذب شه
واقعیتش برام نکته مهمی نیست😐خب آسیبی که وارد نمیشه به بازی میشه؟
حتی شاید دیدیم بیخیال این کراس اوور ها و کار های مسخره شدن که بازی رو تکراری میکنن
-این را می‌دانیم که چپتر بعدی با استفاده از آنریل انجین ۵ توسعه داده می‌شود و یک نقشه کاملا جدید را به طرفداران معرفی خواهد کرد. استودیو توسعه دهنده روی ویژگی‌های جدید مثل سلاح‌های قابل پرتاب نظیر یک تبر جدید و تکل زدن کار می‌کند-
ببخشید آقای دولتی این خبر رسمیه ، یا فقط بر اساس لیک ها گفتید؟
بعضی هاش رسمیه بعضی ها لیک
قصه یک اقتباس بد

source

توسط funkhabari