instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
اپیک گیمز (Epic Games) اعلام کرده است که سیزن هشتم از این بازی حکم ختامی بر چپتر دوم Fortnite خواهد بود و باید در ادامه برای چپتر سوم آماده شویم.
چپتر دوم بازی Fortnite، به زودی به پایان راه خود خواهد رسید و طبق اعلام اپیک گیمز، مبارزه با Cube Queen، این چپتر را به آخر راه خود خواهد رساند. بعد از به پایان رسیدن این رویداد، چپتر سوم از بازی شروع خواهد شد و طرفداران این بازی باید با چپتر دوم که جذابیت‌های بسیاری هم داشت خداحافظی کنند.
تاریخ برگذاری رویداد پایانی چپتر دوم، شنبه 13 آذر ساعت 0:30 دقیقه خواهد بود و گیمر‌های بازی Fortnite می‌توانند دقیقا راس این ساعت شاهد این رویداد باشند. برخلاف دیگر رویداد‌های بازی Fortnite، این رویداد در آینده دوباره برگذار نخواهد شد، زیرا با اتمام آن، در زمان بسیار کوتاهی چپتر سوم بازی آغاز می‌شود.
بازیکنان می‌توانند با شرکت در این رویداد XP‌های زیادی کسب کنند، اما اگر قصد شرکت در این رویداد را ندارید و می‌خواهید تنها XP به دست آورید، می‌توانید با وارد شدن به بازی قبل از پایان رویداد، 225,000 XP دریافت کنید.
شما برای تماشای رویداد پایانی چپتر دوم، کافی است از گزینه “The End” استفاده کنید، حدود 30 دقیقه قبل از آغاز رویداد، شما به همراه یک گروه 16 نفره به سراغ رویداد پایانی خواهید رفت. پس با این اوصاف قادر هستید با بسیاری از دوستان خود در این رویداد شرکت کنید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari