instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
اولین اطلاعات فروش Battlefield 2042 از زمان عرضه‌ی آن در هفته‌ی گذشته منتشر شده‌اند که نوید یک شکست را برای الکترونیک آرتس (Electronic Arts) می‌دهند.
همان‌طور که می‌دانید عنوان Battlefield 2042 از زمانی که به دست پلیرها رسیده، درگیر جنجال‌هایی شده است. این بازی در حال حاضر یکی از بدترین بازی‌های تاریخ Steam از نظر امتیاز کاربران است و خشم بسیاری از طرفداران این فرنچایز را در رسانه‌های اجتماعی برانگیخته است. حال، با انتشار آمار فروش این عنوان، به نظر می‌رسد که داستان ناامیدی طرفداران ادامه دار خواهد بود.
در بریتانیا، فروش Battlefield 2042 در مقایسه با بازی قبلی سری یعنی Battlefield V با کاهش 59 درصدی مواجه شده است. با توجه به اینکه Battlefield V نیز عرضه‌ی خوبی نداشت، این کاهش بسیار چشمگیر است. لازم به ذکر است که V نیز در زمان عرضه به دلیل انتشار خیلی زود و باگ های بسیار مورد انتقاد قرار گرفت. فروش زمان عرضه‌ی Battlefield V در مقایسه با Battlefield 1 در سال 2016 63 درصد کاهش داشت. بنابراین کاهش 59 درصدی Battlefield 2042 در مقایسه با معیار پایینی که Battlefield V تنظیم کرده بود، خبر نگران کننده‌ای برای این فرنچایز است.
البته داده‌های فروش منتشر شده، تاکنون فقط شامل فروش فیزیکی می‌شوند. این روزها فروش دیجیتالی برای بازی‌های ویدیویی اهمیت بیشتری پیدا کرده است و به همین دلیل، با انتشار این داده‌ها انتظار می‌رود که وضعیت برای Battlefield 2042 کمی بهتر شود. با این حال، فروش فیزیکی Call of Duty: Vanguard در بریتانیا 23 درصد کاهش یافت و انتظار می‌رفت که فروش دیجیتالی تفاوت را جبران کند، اما فروش دیجیتالی به‌جای درست کردن اوضاع، وضعیت را برای جدیدترین نسخه‌ی Call of Duty بدتر کرد. چنان که با احتساب فروش دیجیتالی، فروش این بازی در کل نسبت به سال قبل 40 درصد کاهش داشته است.
الکترونیک آرتس امیدوار است که فروش دیجیتال بتواند Battlefield 2042 را نجات دهد. در هر صورت باید منتظر بمانیم تا ببینیم بازی در سایر مناطق نیز چگونه عمل می‌کند. البته توجه داشته باشید که انگلستان شاخص خوبی برای سایر کشورها در فروش بازی‌های AAA مانند Battlefield و Call of Duty است.
بازی Battlefield 2042 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس کاربران قرار دارد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
چه رقابت نفس گیری بین اشغال های تمام آنلاین هست 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
تو سال ۲۰۲۱ هنوزم با بازی آنلاین مشکل دارید…علت عدم موفقیت این بازی تمام آنلاین بودنش نبوده کسی برای بخش داستانی نمیره بازی بتلفیلد بخره
نمی دونم کی گفته بازی موفق نشده ! آماری اومده چیزی مشخصه؟
عدم وجود داستان: فروش کمتر از نسخه قبل ، متای کمتر از نسخه قبل
باگ و کمبود محتوا و بهینه سازی داغون : فروش کمتر
وگرنه از همون بتلفیلد 1 هم کلا 4 ساعت بخش کمپین آشغال داشت
اتفاقا بتلفیلد ۱ کمپین خوب و جالبی داشت.
به خاطر نداشتن بخش داستانی نیست…به خاطر باگ زیاد و نداشتن محتوا تو همون مولتیشهوگرنه کسی برای داستان بتلفیلد نمیگیره…وگرنه کود هم بخش داستانی داره بازم وضعیتش بهتر از بتلفیلد نیست…
اتفاقا من فقط بخاطر بخش داستانیشون میگیرم (یعنی دانلود می کنم)
درسته ۲۰۲۱ لقب پرباگ ترین سال دنیای ویدیو گیم رو میگیره و از همون اولش باید میدونستیم سالی که نکوست از بهارش پیداست اما امیدوارم این کاهش فروش ها و شکست ها درس عبرتی بشه نه فقط برای ناشران و سازنده های این بازی ها بلکه برای بقیه که در ابتدا بازیشون رو زود معرفی نکنن و در ثانی ناقص عرضه نکنن و حسابی برای گرفتن ایراداتش وقت بزارن.
بعد جالبه از اونایی که توقع خوب داشتی خراب کردن بتلفیلد از اون ورم کال اف دیوتی گل گل سر سبدش جی تی ای ریمستر ولی مث اینکه هیلو خوب ظاهر شده دقیقا از چیزی که انتظارشو نداشتیم🤣 ای جی ان به مولتی اش ۹ داده گیم اسپات ۸
معلوم نیست ۴ سال داشتند چیکار میکردن . یادمه بتلفیلد ۵ که اوند انقد فروشش پایین بود که میگفتن دیگ دنباله ای براش ساخته نمیشه دیگ اینک اومد قشنگ فرنچایزو کشت
باگ به کنار با چنتا آپدیت درست میشه ، به نظر من ایرادی اصلیش اینه که خیلی از تکنولوژی های bfv نیست تو این بازی
محاسبه فروش فیزیکیش و میزان کاهش فروشش نسبت به هفته اول دید خوبی از موفقیت یه عنوان نیست، عنوانی که 100 هزار نفر بازیکن فقط رگ استیم بازیکن همزمان داره قطعا به موفقیت رسیده
وقتی تو یه دنیای دیگه زندگی میکنی …..
بازی تمام آنلاین رو با نسخه فیزیکیش نمی سنجن
البته دوستان باید در نظر داشته باشند که آمار های منتشر شده منطقه بریتانیا صرفا اطلاعات به دست آمده از نسخه های فیزیکی از فروشگاه ها هست. همانطور به مطلع هستید بخش عظیمی از فروش بازی ها به صورت دیجیتالی است و نمیتوان با قطعیت نسبت به این موضوع تصمیم گیری نمود.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari