سونی هنوز دلیل این تصمیم را اعلام نکرده است
طبقه اسناد ارائه شده از سوی سازمان رتبه بندی ESRB، نسخه پی‌سی و پلی استیشن 5 بازی Uncharted 4 شامل حالت چند نفره نمی‌شود.
مجموعه Uncharted: Legacy of Thieves که شامل بازی Uncharted 4 و بسته الحاقی The Lost Legacy می‌شود، در شهریور ماه معرفی شد و قرار است سال آینده برای پی‌سی و پلی استیشن 5 منتشر شود.
در حالی که Uncharted 4 با یک حالت چندنفره رقابتی عرضه شد و در ادامه یک حالت بقای مشارکتی نیز به آن اضافه شد و هر دوی آن‌ها در دسترس بسته الحاقی The Lost Legacy نیز قرا گرفت، رتبه‌بندی ESRB برای Uncharted: Legacy of Thieves نشان می‌دهد که این نسخه شامل «هیچ عنصر تعاملی» نخواهد بود.
طبق اطلاعات ارائه شده از ESRB، عناصر تعاملی عنوان شده شامل ویژگی‌های آنلاین بازی مانند توانایی تعامل بازیکنان با یکدیگر می‌شود. هنوز مشخص نیست که چرا سونی به عنوان ناشر بازی ترجیح داده است که بازی Uncharted: Legacy of Thieves را بدون حالت چندنفره عرضه کند.
ناتی داگ، به مناسب پنجمین سالگرد Uncharted 4، آماری از بازی محبوب خود منتشر کرده بود که عنوان می‌کرد، بیش از ۳۷ میلیون بازیکن جذب آن شده‌اند. همچنین بخش چند نفره آن ۱۳.۳ میلیون کاربر را به خود جذب کرده است.
سونی پس از معرفی Uncharted: Legacy of Thieves در رویداد پلی استیشن عنوان کرد نسخه پلی استیشن 5 آن اوایل سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد و «کمی پس از آن» نسخه پی‌سی آن منتشر می‌شود که هم اکنون توسط Iron Galaxy در حال توسعه است. این احتمال وجود دارد که انتشار بازی با فیلم آینده آن که تم هالند در آن نقش نیتن دریک را ایفا می‌کند همزمان شود.
پس از یک تاخیر شش ماهه، فیلم Uncharted اکنون قرار است در تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ (۲۹ بهمن) اکران شود. تریلر رسمی فیلم ماه گذشته توسط سونی منتشر شد که در آن علاوه بر هالند، شاهد مارک والبرگ در نقش «ویکتور سالیوان» بودیم.
ماینکرفت #۵۱ – محسن اولین اینترنت ماینکرفت رو راه انداخت!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
امیدوارم بازیه موفقی بشه
قصه یک اقتباس بد

source

توسط funkhabari