ادامه فعالیت مستقل
استودیو سی دی پراجکت رد پس از انتشار The Witcher 3: Wild Hunt توانست خودش را به عنوان یکی از بهترین توسعه دهندگان جهان به همه معرفی کند.
بدون شک در سال‌های گذشته خیلی از شرکت‌های بزرگ برای خرید استودیو به رئیس سی دی پراجکت رد نزدیک شده‌اند. با این وجود آدام کیسینسکی (Adam Kiciński) به هیچ وجه قصد ندارد که استودیو خودش را به فروش برساند. او به تازگی با یک روزنامه اقتصادی در لهستان مصاحبه‌ای داشت در مورد جذب احتمالی یک سرمایه گذار صحبت کرد.
ما سال‌ها است که می‌گوییم قصد داریم مستقل بمانیم و نمی‌خواهیم بخشی از یک نهاد و کمپانی بزرگ‌تر شویم. ما همچنین به دنبال سرمایه‌گذار استراتژیک نیستیم.
از طرف دیگر این احتمال وجود دارد که یک شرکت بزرگ‌تر سعی کند سهام استودیو را در بازار خریداری کند. با این وجود آدام کیسینسکی توضیح داد اساسنامه شرکت آن‌ها را از رخ دادن چنین رویدادی محافظت می‌کند. البته لانچ بسیار بد سایبرپانک 2077 ارزش سهام سی دی پراجکت رد را کاهش داده بود و این خطر وجود داشت.
از طرف دیگر سی دی پراجکت رد در ماه‌های اخیر دو استودیو جدید The Molasses Flood، سازنده بازی Flame in the Flood، و استودیو کانادایی Digital Scapes را خریداری کرده است. بنابر گزارش videogameschronicle در صورت پیش آمدن فرصت مناسب، CD Projekt به خرید استودیوهای بیشتر ادامه خواهد داد. 
آدام کیسینسکی همچنین روز پیش اعلام کرد که آن‌ها در اوایل سال آینده دو به‌روزرسانی مهم برای بازی Cyberpunk 2077 منتشر خواهد کرد. او همچنین باور  دارد که Cyberpunk 2077 در درازمدت بسیار موفق خواهد بود و به وضوح اعتراف کرد که توسعه‌دهندگان بازی درس خود را از لانچ فاجعه‌بار Cyberpunk 2077 آموخته‌اند. تقریبا یک سال از انتشار سایبرپانک 2077 گذشته و استودیو سی دی پراجکت توانسته به قول خود برای بهبود اوضاع عمل کند. استودیو توانسته با به روزرسانی‌های پیاپی بسیار از مشکلات بازی را برطرف کند و به همین خاطر بازیکنان در استیم نقدهای مثبتی از آن ثبت می‌کنند. 
بازی Cyberpunk 2077 هم‌اکنون روی پی‌سی، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و گوگل استیدیا در دسترس قرار دارد. این بازی با قابلیت پشتیبانی از نسل گذشته روی ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن 5 نیز اجرا می‌شود.
ماینکرفت #۵۱ – محسن اولین اینترنت ماینکرفت رو راه انداخت!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
دمش گرم
💩ش سرد
چه عجب این یکی قرار نیست شکار بشه
چه بد
آخه من میخواستم بخرمش😂
بهتر دیدید که اکتیویژن بلیزارد رو خرید چه بلایی سرش آورد
اکتیویژن بلیزارد رو نخرید باهم ادغام شدند
مستقل ماندن بد نیست بعضی وقت ها به نفع استودیو هست
باشه فقط تورو خدا روی بازی های بعدیت وقت کافی بزار😐
بهتر
یک شروع خوب با قصه‌ای ساده
آموزش خرید و اسمبل سیستم مناسب گیم با بودجه بالا

source

توسط funkhabari