بخش چندنفره کامل است
هفته گذشته شاهد بودیم که مایکروسافت بخش چند نفره Halo Infinite را به مناسبت سالگرد بیست سالگی ایکس باکس و این سری بازی را به صورت رایگان در دسترس بازیکنان قرار داد.
با وجود اینکه این نسخه از بازی تنها بتای آن بوده و تجربه کامل نسخه‌ نهایی را شامل نمی‌شود، اما بازیکنان نباید انتظار نقشه و مدهای جدیدی را هنگام لانچ کامل Halo Infinite داشته باشند. در واقع این نسخه تنها به این خاطر بتای نام دارد، چون مایکروسافت از آن برای برطرف کردن مشکلات فنی بازی و سرورها استفاده می‌کند. با این وجود فصل اول Halo Infinite با همین بتا به صورت رسمی آغاز شده است.
بازیکنان در این بتا به بتل‌پس دسترسی کامل خواهند داشت و تمامی آیتم‌های خریداری شده، پس از لانچ نهایی به نسخه اصلی منتقل می‌شوند. فصل اول هیلو اینفینیت حدود شش ماه و تا ماه می ۲۰۲۲ (اواسط بهار سال آینده) ادامه خواهد داشت. از این رو استودیو فعلا نقشه و مد جدیدی ندارد که آماده عرضه در روز لانچ بازی باشد. البته 343 اینداستریز قصد دارد با رویدادهای متنوع مانع تکراری شدن این فصل شود.
بنابر گزارش سایت گیم‌رنت، در فصل اول رویدادهای خاصی نیز برگزار می‌شود که جوایز و فعالیت‌های منحصر به فردی خواهند داشت. اولین رویداد بخش چندنفره هیلو اینفینیت Fracture: Tenrai نام دارد که به بازیکنان اجازه دسترسی به زره Yorai و اسکین‌هایی با تم سامورایی را می‌دهد. نکته جالب این است که فصل اول با نام Heroes of Reach با تم بازی هیلو ریچ طراحی شده است.
Halo Infinite دنباله‌ای برای Halo 5: Guardians است و استودیو 343 دوباره به سراغ شخصیت مستر چیف رفته است. حالت چند نفره Halo Infinite قرار است یک تجربه مستقل و رایگان برای تمام بازیکنان باشد و تنها برای تجربه بخش داستانی نیاز به خرید آن دارید. 343 قصد دارد به خوبی از این عنوان پشتیبانی کند و حتی پس از عرضه، محتوای بسیاری برای آن منتشر خواهد کرد.
بخش چندنفره هیلو اینفینیت نه تنها توانسته بازخوردهای بسیار خوبی از بازیکنان و منتقدان کسب کند، بلکه به محبوب‌ترین بازی رایگان ایکس باکس نیز تبدیل شده است. اگر شما هم جز بازیکنان هیلو اینفینیت محسوب می‌شوید ما خواندن مقاله «راهنمای بازی Halo Infinite – ترفندها و نکات کاربردی» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
بازی Halo Infinite در تاریخ ۸ دسامبر (۱۷ آذر) برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و پی‌سی عرضه خواهد شد.
ماینکرفت #۵۱ – محسن اولین اینترنت ماینکرفت رو راه انداخت!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
من نفهمیدم، برای همیشه رایگانه یا فقط بتاش رایگانه ؟
نمیدونم چرا اصلا نمیتونم با بخش چند نفره سری هیلو ارتباط برقرار کنم😑شاید به خاطر سگ جون بودن کاراکتراس
یک شروع خوب با قصه‌ای ساده
آموزش خرید و اسمبل سیستم مناسب گیم با بودجه بالا

source

توسط funkhabari