سلب مسئولیت: ویجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.
 قیمت تور ترکیه همواره یکی از دغدغه‌های بسیار مهم همسفران نهال‌گشت بوده است. هر فردی به هر دلیلی برای مسافرت اعم از تفریحی، زیارتی، کاری و یا تحصیلی با پرداخت یکسری هزینه‌ها وارد کشوری دیگر می‌شود. اما اگر بخواهیم بررسی کنیم این هزینه‌ها شامل چه مواردی می‌شوند، به چند مورد کلی خواهیم رسید. مانند: هزینه‌های رفت و برگشت (هوایی یا زمینی)، هزینه ویزا، هزینه اسکان، هزینه خورد و خوراک، هزینه حمل و نقل شهری، هزینه تفریحات و … که تمامی این موارد قیمت تور ترکیه را شامل می‌شوند.
در این مطلب قصد داریم راجع به هزینه سفر به ترکیه و سفر به یک یا دو شهر مهم آن با هم کمی گپ و گفت کنیم.
تا اینجا با انواع سفر به ترکیه و کمی با چالش‌های هزینه سفر به ترکیه آشنا شدیم. در مطالب فوق به این نتیجه رسیدیم که تور‌ها اقتصادی‌ترین روش مسافرت به کشورهای مختلف می‌باشند. در ادامه با قیمت تور ترکیه و دو شهر مهم آن یعنی استانبول و آنتالیا آشنا می‌شویم.
برای اینکه مشخص کنیم قیمت تور ترکیه برای ما چقدر و چطور محاسبه می‌شود باید در قدم اول هدف سفر خود را مشخص کنیم تا اصلاً بدانیم به کدام شهر این کشور زیبا می‌خواهیم سفر کنیم. تعین تکلیف این موضوع اولین قدم مشخص شدن قیمت تور ترکیه می‌باشد. حالا با هم به سراغ قیمت تورهای دو شهر مهم این کشور می‌رویم.
چرا به استانبول سفر می‌کنید؟ برای تفریح یا خرید؟ خدمات هتلتان مهم است؟ چه زمانی را برای سفر خود انتخاب می‌کنید؟ با چه پروازی به ترکیه می‌روید؟ چند شب اقامت خواهید داشت؟ هتلتان چند ستاره است و کجای شهر قرار دارد؟ تمامی موارد بالا در قیمت تور استانبول تاثیر گذارند. البته لازم به ذکر است تور استانبول یکی از تورهای ارزان ترکیه نسبت به شهرهای دیگر می‌باشد. نهال‌گشت آماده ارائه مناسب‌ترین و بهترین قیمت تور استانبول با هر دلیلی برای سفر شما در ایران می‌باشد.
پروازهای رفت و برگشت آنتالیا یک هفته‌ای هستند. یعنی پروازهایی که چهارشنبه به آنتالیا می‌روند چهارشنبه بر می‌گردند. پس مدت اقامت در تورهای آنتالیا فقط 6 یا 7 روز است؛ نه کمتر، نه بیشتر! این به این معنی می‌باشد که به علت تعداد روزهای بیشتر اقامت شما در آنتالیا، قیمت تور آنتالیا برای شما بیشتر از استانبول می‌باشد.
اما از آنجایی که آنتالیا آب و هوای دلچسب مدیترانه‌ای، ساحل و تفریحات آبی جذاب آسیای شرقی، هتل‌ها و امکانات بروز و مدرن اروپایی، همه و همه را یکجا در خود دارد. علاوه بر این وجود مناطق تاریخی هم باعث می‌شود بسیاری این شهر را به عنوان مقصد مسافرتی خود انتخاب کنند و توجیهی برای پرداخت هزینه بالاتر برای تور آنتالیا باشد. آژانس مسافرتی نهال‌گشت با ارائه لیستی از انواع تورهای آنتالیا قیمت‌های متفاوتی در اختیار شما قرار می‌دهد تا با توجه به بودجه و زمان خود بهترین پکیج تور آنتالیا را انتخاب کنید.
انواع مختلف تورهای بسته به شهر مقصد، هتل انتخابی و یا زمان حرکت شامل موارد متعددی می‌باشند، که برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد:
سفر به ترکیه از دو روش کلی امکان پذیر می‌باشد:
1. به صورت انفرادی
2. به صورت تور
در این روش فرد برای سفر به یک کشور دیگر در ابتدا باید برای ویزا اقدام نماید، که برای سفر به ترکیه این قسمت هزینه‌ای در بر ندارد. زیرا برای سفر به ترکیه برای ایرانیان احتیاجی به ویزا نمی‌باشد.
در قدم بعد بسته به نوع وسیله نقلیه سفر که می‌تواند خودرو شخصی (انجام کاپوتاژ)، هواپیما (خرید بلیط از ایر لاین)، قطار (خرید بلیط از راه آهن) و یا اتوبوس (خرید بلیط از پایانه‌های مسافربری) باشد، بر اساس تاریخ رفت و برگشت فرد بلیط تهیه می‌کند.
در قدم بعدی فرد از طریق سایت‌های معتبر رزرواسیون هتل‌های مختلف شهر مقصد را جست و جو می‌کند و در نهایت یک هتل را رزرو می‌کند. لازم به ذکر است بر اساس نوع سایت رزرواسیون که می‌تواند داخلی یا خارجی باشد، نحوه پرداخت متفاوت است زیرا برای رزرواسیون سایت‌های خارجی باید از ویزا کارت یا مستر کارت استفاده کرد.
بعد از تمامی این مشقت‌ها سفر آغاز می‌شود و شما پس از طی کردن این مسافت زیاد به کشور و شهر مورد نظر خواهید رسید. باید با هزینه خودتان در یک شهر غریب به هتل رفته و ادامه سفر …
این روش، روش بسیار سختی می‌باشد زیرا از راهنمایی یک فرد آگاه استفاده نکرده‌اید. در این روش هزینه‌ها به صورت سر سام آوری بالا می‌روند البته جدای از هزینه، وقت و انرژی بیشتری را هم باید صرف کنید و سفر سخت و طاقت فرسا می‌شود.
روش دیگر برای سفر به ترکیه استفاده از تورها می‌باشد به این معنی که شما تمام کارهای طاقت فرسای روش قبل را فقط و فقط با یک تلفن و یا بر روی یک سایت معتبر تنها در چند دقیقه با بهترین کیفیت و قیمت تهیه می‌کنید. پس همین حالا با شماره 02633143 تماس گرفته و  از تجربه  مشاورین سفر تورهای ترکیه نهال‌گشت استفاده کنید تا یک سفر به یاد ماندنی به ترکیه را تجربه نمایید.
یک شروع خوب با قصه‌ای ساده
آموزش خرید و اسمبل سیستم مناسب گیم با بودجه بالا

source

توسط funkhabari