instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بندیکت کامبربچ در مصاحبه جدید خود از علت فیلمبرداری دوباره بخش‌هایی از فیلم Doctor Strange 2 گفته است.

برای اینکه خیال طرفداران راحت شود، بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) در مورد علت فیلمبرداری مجدد بخش‌هایی از فیلم دکتر استرنج در چند جهانی دیوانگی (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) صحبت کرده است. این فیلم به کارگردانی سم ریمی (Sam Raimi) است.
تولید و فیلمبرداری اصلی فیلم جدید دکتر استرنج برای مدتی است که به پایان رسیده است. این فیلم به دلیل شیوع ویروس کرونا، با تاخیرها و مشکلاتی در تولید روبه‌رو شده بود. حال، بازیگران و عوامل فیلم به سر صحنه بازگشتند تا بخش‌هایی از آن را دوباره فیلمبرداری کنند و همین باعث ایجاد نگرانی برخی از طرفداران شده است.
اسکات دریکسون (Scott Derrickson)، کارگردان فیلم دکتر استرنج در سال 2016 میلادی، قرار بوده تا کارگردانی این اثر را در دست داشته باشد اما اختلافاتی سبب شده تا او این پروژه را ترک کند. به دنبال آن، استودیو مارول برای کارگردانی این فیلم، سم ریمی را به خدمت گرفته بود.
موضوع فیلم جدید دکتر استرنج همچنان به طور کامل مشخص نشده اما با توجه به عنوان فیلم، می‌توان برداشت کرد که این فیلم بر محوریت مولتی ورس خواهد بود. در این فیلم، دکتر استرنج با واندا ماکسیموف با بازی الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) همکاری خواهد کرد.
تولیدکنندگان این فیلم توانستند به خوبی جلوی هر گونه افشا شدن داستان یا تصویر از آن را بگیرند و بازیگران آن نیز هیچ اطلاعاتی در مورد آن بروز ندادند. حال، بندیکت کامبربچ در مصاحبه تازه خود دلیل اینکه برخی از بخش‌های فیلم دکتر استرنج در چند جهانی دیوانگی قرار است دوباره فیلمبرداری شود را بازگو کرده است. او گفته است:
در حال حاضر، ما در میانه فیلمبرداری دوباره فیلم هستیم و به شدت در حال کار هستیم تا بتوانیم فرصت کافی برای بخش‌های دیگر داشته باشیم. برخی از این فیلمبرداری‌های دوباره برای بهتر شدن است اما دلیل آن این بوده که در روز اصلی فیلمبرداری، به دلایلی همچون کرونا، مسائل فنی، لجستیکی و غیره، امکان آن وجود نداشته است. به همین دلیل، تولید فیلم با تاخیرهایی روبه‌رو شده بود.
در طی سال‌ها، اصطلاح “فیلمبرداری مجدد” مفهومی منفی پیدا کرده و برخی بر این باور هستند که فیلم حتما مشکلی داشته که قرار است بخش‌هایی از آن دوباره فیلمبرداری شود. فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان (Solo: A Star Wars Story) ، لیگ عدالت (Justice League) و جوخه انتحار (Suicide Squad) از جمله فیلم‌هایی هستند که دارای فیلمبرداری‌های مجدد گسترده و عجولانه بودند که در نهایت نتیجه خوبی نداشتند.
البته باید توجه داشت که فیلمبرداری مجدد جزئی از برنامه‌های فیلم‌های بلاک‌باستر همچون آثار مارول است. فیلم دکتر استرنج در چند جهانی دیوانگی قرار است در تاریخ 6 مه 2022 میلادی روی پرده سینماها اکران گردد.
منبع: اسکرین رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari