پروسه ساخت از سال آینده آغاز خواهد شد
آدام کیچینسکی، رئیس سی‌ دی پراجکت رد به تازگی اعلام کرد که این استودیو لهستانی از سال آینده میلادی بر روی ساخت پروژه‌های بزرگ (AAA) هر دو آی‌پی، کار خواهند کرد.
استودیو سی‌ دی پراجکت رد پیش از این اعلام کرده بود که پروژه‌های مختلفی را برای انتشار در آینده‌ای نزدیک، در برنامه کاری خود دارد. نسخه مخصوص پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری اس/ایکس هر دو بازی Cyberpunk 2077 و The Witcher 3 برای انتشار در ابتدای سال میلادی ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده‌ بودند. در حالی که بسته‌های الحاقی و آپدیت‌های بیشتری نیز برای سایبرپانک ۲۰۷۷ در دست ساخت قرار دارند. با این وجود در سال آینده این استودیو لهستانی کار بر روی پروژه‌های بزرگ هر دو آی‌پی خود را آغاز خواهد کرد.
در گفتگو با رسانه لهستانی Rzeczpospolita، زمانی که از آدام کیچینسکی رئیس استودیو سی‌ دی پراجکت رد سوال پرسیده شد که آیا استودیو برنامه‌ای برای ساخت آی‌پی جدید به غیر از سری ویچر و بازی سایبرپانک دارد یا خیر، جواب داد که این دو آی‌پی سی‌ دی پراجکت رد، پتانسیل‌های بالایی دارند و به همین منظور آنها همچنان تنها بر روی این دو عنوان تمرکز خواهند کرد و پروسه ساخت بازی‌های AAA با بودجه فراوان از آنها را نیز در سال ۲۰۲۲ آغاز خواهند کرد. او گفت:
ما در حال حاضر بر روی دو فرنچایز خود تمرکز کرده‌ایم. هر دو عنوان، پتانسیل عظیمی دارند. به همین خاطر از اهداف استراتژیک ما این است که کار بر روی پروژه‌های بزرگ (AAA) متعلق به هر آی‌پی را به صورت موازی و همزمان آغاز کنیم و انتظار داریم که از سال آینده میلادی این اتفاق رخ بدهد.
البته باید اشاره کرد که اولین بار نیست استودیو سی‌ دی پراجکت رد به چنین موضوعی اشاره می‌کند و ابتدای سال ۲۰۲۱ نیز آنها اعلام کرده بودند چندین پروژه با بودجه بالا را در سال ۲۰۲۲ آغاز خواهند کرد. چند ماه پیش از عرضه بازی Cyberpunk 2077 نیز کیچینسکی تایید کرده بود به محض این که بازی نقش آفرینی جدید آنها منتشر شود، سی‌ دی پراجکت کار بر روی نسخه اصلی و جدید سری ویچر را آغاز خواهد کرد. با وجود این که استودیو به تازگی اعلام کرده بود از عرضه ناموفق و پر از عیب و ایراد سایبرپانک ۲۰۷۷ درس عبرت گفته و قصد دارند برای بازی‌های آتی خود، مدت زمان دوره بازاریابی آثار خود را کوتاه‌تر کنند، به احتمال فراوان به این زودی‌ها خبر جدیدی منتشر نخواهد شد که آنها چه برنامه‌هایی در سر دارند و نسخه‌های جدید چگونه خواهند بود و یا چه زمانی عرضه خواهند شد.
در همین حین چندی پیش خبری رسیده بود که سی‌ دی پراجکت رد استودیو The Molasses Flood سازنده بازی‌های Flame in the Flood و Drake Hollow را خریداری کرده است. گفته می‌شود این تیم بر روی پروژه‌های جدید و جاه‌طلبانه‌ای از ویچر یا سایبرپانک کار خواهند کرد. سی دی پراجکت رد در تابستان نیز استودیو جدیدی در شهر ونکوور کشور کانادا افتتاح کرده بود.
ماینکرفت #۵۱ – محسن اولین اینترنت ماینکرفت رو راه انداخت!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
جالب، خیلی جالب …
فقط این آخرین فرصت CDPR پس لطفا خراب نکن
هایپ رفت آسمون..
امیدوارم باگ نداشته باشن
تقریبا اسپم
هنری کویل با مت بامر جایگزین شد برای فصل سوم ویچر
ولی در حد شایعه س ولی احتمالش بالاس
خب خوبه اینکه تایید شده خوبه هر استودیویی یک درس عبرت داره مال سیدی پراجکت سایپرپانک بود .
ویچر ۱و۲ رو ریمیک کن بزنیم به بدن خیلی مشکل دارن درحال حاضر مخصوصا نسخه ۱ خیلی داغونه
رد پراجکت هم زده تو دور خفن🦾🗿
شرمنده که دارم اسپم میکنم
اما
یک سوال از محسن نیما امین و پدارم دارم:
یکم انگیزه واسه درس خوندن بلدید بدید؟
من همش دلم میخواد بازی کنم
بیخیال درس بشم
ولی خوب نمیشه
از اون طرفم چند وقت دیگه (نزدیک یک الی دوسال)کنکور دارم
گفتم شاید سوال چند نفر دیگه هم باشه
که درس رو ول کنن بچسبن به این کارا یا ادامه تحصیل بدن
اگر میخوان ادامه تحصیل بدن شماها میتونید یکم انگیزه بدید به همون
مرسی
منتظر ویچر ۴ هستم🗿
امیدوارم یه چیزی در حدdlcداشته باشه با محوریت سیری
فکر کنم داره بر میگرده، ایشالله شرکت های دیگه هم برگردن ….
ببخشید
نگفتن که نسخه اصلیه یا فرعی ؟
به نظرم بهتر بود یک آیپی جدید میدادن
خبر خوبیه ولی امیدوارم باگ نداشته باشه…
خوبیش اینکه سی دی پراجکت گفته که از مشکلات سایبر پانک درس گرفته
یک شروع خوب با قصه‌ای ساده
آموزش خرید و اسمبل سیستم مناسب گیم با بودجه بالا

source

توسط funkhabari