instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
به گزارش منابع خبری عنوان مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) چهارمین فیلم طولانی دنیای سینمایی مارول خواهد بود.
حساب توییتری با نام کاربری bigscreenlinks@ اعلام کرد که فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، ۲ ساعت و ۲۸ دقیقه به طول خواهد انجامید. اگر این خبر صحیح باشد، این فیلم بعد از انتقام‌جویان: پایان‌بازی (Avngers: EndGame) با زمان ۳ ساعت و دو دقیقه، جاودانگان (Eternals) با ۲ ساعت و ۳۷ دقیقه و انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت (Avengers: Infinity War) با زمان ۲ ساعت و ۲۹ دقیقه، در مقام چهارمین فیلم طولانی دنیای سینمایی مارول قرار خواهد گرفت. از آنجا که جان واتس (Jon Watts)، کارگردان فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، این فیلم را مرد عنکبوتی: پایان‌بازی (Spider-Man: EndGame) معرفی کرده، طولانی بودن آن دور از انتظار نبود.
این زمان طولانی، باری دیگر شایعات حضور اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) و توبی مگوایر (Tobey Maguire) در فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست را بر سر زبان‌ها انداخت. تا الان حضور ضدقهرمان‌های فیلم‌های قدیمی مرد عنکبوتی، از جمله آلفرد مولینا (Alfred Molina) در نقش دکتر اختاپوس، در این فیلم تایید شده است.
تام هالند (Tom Holland) در مصاحبه‌ای گفت:
بار اولی که ایده‌ی این فیلم را به من توضیح دادند، بسیار هیجان‌زده شدم و امیدوار بودم که بتوانیم آن ایده را عملی کنیم.
در ابتدا گفتم که امکان ندارد بتوانیم همه را جمع کنیم تا دوباره در نقش خود بازی کنند، اما موفق شدیم.
رییس استودیوهای مارول، کوین فایگی (Kevin Feige)، اضافه کرد:
به یاد دارم که سال‌ها پیش، از تهیه‌ی کننده‌ی سه‌گانه مرد عنکبوتی، امی پاسکال (Amy Pascal)، پرسیدم که آیا دوست دارد به ضدقهرمان‌های پیشین سری بزنیم؟ پاسخ داد نه و به جای آن‌ها کرکس و میستریو را نمایش بدهیم، کسانی که تا الان روی پرده‌ی سینما حضور نداشتند. به خاطر دارم که از خود پرسیدم که چگونه دکتر اختاپوس را دوباره به تصویر بکشیم. آلفرد مولینا بهترین انتخاب برای این شخصیت است و در صورت بازگشت دکتر اختاپوس، باید توسط آلفرد مولینا هنرنمایی شود.
هالند پیش‌تر راجع به آلفرد مولینا گفت:
تماشای او که متوجه پیشرفت تکنولوژی می‌شد، بسیار جالب بود.
بار اولی که او در نقش دکتر اختاپوس بازی کرده بود، از دست‌های روباتیک استفاده کرده که کنترل از راه دور بودند، اما ما تمام صحنه‌ها را با جلوه‌های ویژه می‌ساختیم. تماشای دوباره تجربه کردن نقش دکتر اختاپوس و همچنین یادگرفتن روش کار با تکنولوژی جدید توسط آلفرد مولینا، بسیار جالب بود.
 فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست ۲۶ آذر سال جاری (۱۷ دسامبر ۲۰۲۱) اکران می‌شود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
نمیخوام فاز منفی بدم ولی هایپ پشت اینکار بالاست ، احتمال زیاد الکی هم بالاست !
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari