instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کارگردان قسمت دوم فیلم «استخراج» با نام سام هارگراوی، به‌تازگی خبر آغاز روند فیلم‌برداری این پروژه را اعلام کرده است.
قسمت اول این فیلم یکی از موفق‌ترین فیلم‌های به نمایش درآمده در شبکه اینترنتی نتفلیکس به حساب می‌آید. وظیفه هدایت قسمت اول این فیلم را بدلکار، بازیگر و کارگردان مطرح آمریکایی با نام سام هارگراوی (Sam Hargrave) بر عهده داشته است.
او که قرار است وظیفه‌ی هدایت قسمت دوم این فیلم را نیز بر عهده داشته باشد، اخیراً با انتشار ویدیویی در شبکه اجتماعی اینستاگرام اعلام کرده که روند فیلم‌برداری این فیلم به‌تازگی آغاز شده است.
داستان قسمت اول این فیلم بر روی سرباز اجیر شده‌ای با نام تایلر راک و تلاش او برای منتقل کردن پسر یک موارد فروش به محلی امن در کشور بنگلادش، تمرکز داشته است.
نقش کاراکتر تایلر راک را در قسمت اول این فیلم، بازیگر مطرح هالیوودی با نام کریس همسورث (Chris Hemsworth) ایفا کرده است.
در ویدیوی جدید منتشر شده توسط سام هارگراوی، می‌توان این کارگردان را در هوایی برفی خیابان‌های شهر پراگ (پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور جمهوری چک) مشاهده کرد.
با توجه به ویدیوی منتشر شده توسط این کارگردان، به نظر می‌رسد که در قسمت دوم آن، شاهد حضور کاراکتر اصلی این فیلم یعنی تایلر راک در هوایی برفی شهر پراگ خواهیم بود.
هوایی برفی شهر پراگ به قسمت دوم این فیلم جان تازه‌ای خواهد بخشید چرا که داستان قسمت اول آن، در شهر بنگلادش و هوای آفتابی و بسیار گرم این شهر روایت شده بود.
قسمت اول فیلم Extraction براساس رمان گرافیکی با عنوان Ciudad ساخته شده است. این رمان گرافیکی را اند پارکس (Ande Parks)، جو روسو (Joe Russo)، آنتونی روسو، فرناندو لئون گونزالس (Fernando León González) و اریک اسکیلمن (Eric Skillman)، با همکاری یکدیگر خلق کرده‌اند.
فیلم Extraction در سال ۲۰۲۰ موفق شده آمار بسیار فوق‌العاده‌ای را از خود در شبکه اینترنتی نتفلیکس به نمایش بگذارد.
کمپانی نتفلیکس نیز پس از موفقیت عظیم این فیلم و آمار فوق‌العاده‌ی به جا گذاشته شده توسط آن، به سرعت تصمیم گرفت که به ساخت قسمت دوم آن نیز چراغ سبز نشان دهد.
قسمت دوم این فیلم در ابتدا قرار بوده که تا فصل پاییز سال ۲۰۲۱ آماده پخش شود ولی متأسفانه به علت همه‌گیری ویروس کرونا و مشکلات به وجود آمده در روند تولید بسیاری از فیلم‌ها، روند ساخت این فیلم نیز با تأخیر مواجه شد.
وظیفه‌ی تولید فیلم Extraction 2 را نیز مانند قسمت اولش، کمپانی فیلم‌سازی با نام AGBO بر عهده خواهد داشت.
کمپانی فیلم‌سازی AGBO متعلق به برادران روسو (کارگردان سری فیلم‌های Avengers: Infinity War) می‌باشد.
کارگردان این فیلم یعنی سام هارگراوی نیز پیش از این گفته است که قسمت دوم آن، راه را برای تولید قسمت‌های بیشتر این فرنچایز باز خواهد کرد.
کمپانی نتفلیکس هنوز تاریخی را برای پخش قسمت دوم این فیلم اعلام نکرده ولی با این حال انتظار می‌رود که این فیلم در زمانی در سال ۲۰۲۲، در شبکه اینترنتی نتفلیکس به نمایش گذاشته شود.
ویدیوی منتشر شده توسط سام هارگراوی، در شبکه اجتماعی اینستاگرام را می‌توان از طریق این لینک تماشا کرد.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari