بازی مسابقه‌ای Codemasters شامل حالت‌های جدیدی می‌شود
الکترونیک آرتز تاریخ انتشار بازی Grid Legends را اعلام و اولین گیم پلی و اطلاعات جدیدی را درباره آن فاش کرد.
بازی مسابقه‌ای استودیو Codemasters در تاریخ ۲۵ فوریه ۲۰۲۲ (۶ اسفند) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی منتشر خواهد شد.
همچنین کریس اسمیت، مدیر خلاق بازی Grid Legends و کریس گرووز عضو تیم اجتماعات Codemasters با انتشار ویدیو ۱۷ دقیقه‌ای درباره مکان‌ها، ماشین‌ها، انواع رویدادها و موارد دیگری از بازی مسابقه‌ای توضیحاتی ارائه کردند.
طبق این توضیحات، Grid Legends حالت داستانی جدیدی را به این سری اضافه خواهد کرد که «Driven to Glory» نام دارد. همچنین در این حالت بازیگرانی از جمله «شوتی گتوا» حضور دارند داستان کلاسیک آن با محوریت سری بازی‌های Grid دنبال می‌شود. در این حالت داستان به جای ضبط حرکت (موشن کپچر) از بازیگران واقعی استفاده شده و صحنه‌های لایو اکشن آن با برخی چالش‌های مسابقه ترکیب شده است.
همچنین پیشرفت بازیکنان در این حالت داستانی جدید می‌تواند به بخش Career Mode منتقل شود که شامل ۲۵۰ رویداد مختلف می‌شود.
بازی در زمان عرضه بیش از ۱۰۰ وسیله نقلیه از جمله کامیون‌های مسابقه‌ای و خودروهای الکتریکی را در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد. همچنین بازی شامل ویژگی جدید به نام حالت تقویت الکتریکی می‌شود و بازیکنان یک بار دیگر شاهد بازگشت حالت‌های Drift و Elimination هستند. از جمله لوکیشن‌های جدید بازی نیز می‌توان به مسکو و لندن اشاره کرد.
حالت Race Creator بازی Grid Legends نیز به بازیکنان اجازه می‌دهد تا رویدادهای خود را ایجاد کنند. در این حالت می‌توان چند نوع وسیله نقلیه مختلف را ترکیب کرد، آب و هوا و زمان روز را انتخاب کرد و ویژگی‌هایی را به بازی اضافه کرد.
همچنین الکترونیک آرتز اعلام کرد که بازیکنان Grid Legends می‌توانند نسبت به بازی‌های قبلی این سری بسیار راحت‌تر با دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنند. دیگر به منتظر ماندن برای ارسال درخواست دوستی و ایجاد لابی جدید نیازی نیست و مسابقات بازیکنان با دیگران پس از انتخاب مسابقه به صورت همزمان آغاز خواهد شد.
ماینکرفت #۵۳ – ویجی‌لند رو پس گرفتیم!!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
به نظرم لایو اکشن برای کات سین ها زیاد جالب در نمیاد مگر اینکه گرافیک بازی خیلی بالا باشه
نه فرشته‌اند نه شیطان
پیش به سوی یک ماجراجویی نفس‌گیر

source

توسط funkhabari