دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
استودیو دی‌سی تریلر جدید سریال Peacemaker را منتشر کرد. تنها یک ماه بیشتر تا زمان پخش این سریال باقی نمانده است و جان سینا بار دیگر نقش شخصیت صلح‌طلب/پیس‌میکر را در این مچموعه اسپین آف ایفا می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

متن هر هشت قسمت این سریال توسط جیمز گان نوشته شده است و جودی هیل و رزماری رودرگیز کارگردانی آن را بر عهده دارند. گان هنگام معرفی این سریال درباره‌ی آن گفت:
سریال «صلح‌طلب» فرصتی است که درآن مسائل فعلی جهان از زاویه دید یک ابرقهرمان/ابر شرور/و بزرگترین آدم خودبزرگ‌بین در دنیا، مورد بررسی قرار می‌گیرد.
با اینکه در فیلم «جوخه انتحاری»، صلح‌طلب شخصیت شرور اصلی فیلم بود و باور داشت برای تضمین صلح اصلاً مهم نیست که چند مرد، زن و کودک بیگناه باید کشته شوند، اما همانطور که تریلر جدید سریال نشان می‌دهد او در ادامه درباره این موضوع دچار تردید می‌شود و سعی می‌کند کمی بیشتر به عواقب کارهای خود فکر کند، مخصوصاً اینکه در زندگی کیست و چه هدفی دارد.


استیو ایجی، جنیفر هالند، دانیل بروکس، رابرت پاتریک؛ فردی استروماو و چوکودی ایووجی از دیگر بازیگرانی هستند که در کنار جان سینا در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.
سریال Peacemaker در تاریخ پنجشنبه ۲۳ دی (۱۳ ژانویه سال ۲۰۲۲) از شبکه HBO Max پخش خواهد شد. علاوه بر تریلر پوستر این سریال را نیز می‌توانید در زیر مشاهده کنید.
سریال Peacemaker
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari