instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
پوسترهای جدیدی از فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شده که شخصیت‌های شرور فیلم را به نمایش می‌گذارند.

پوسترهایی از شخصیت‌های شرور دکتر اختاپوس، گرین گابلین و الکترو از فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) منتشر شده است. این سه شرور برای اولین بار است در دنیای سینمایی مارول حضور پیدا می‌کنند.
فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، سومین فیلم مرد عنکبوتی با بازی تام هالند (Tom Holland) است. نقش دکتر اختاپوس توسط آلفرد مولینا (Alfred Molina)، نقش گرین گابلین توسط ویلم دفو (Willem Dafoe) و نقش الکترو توسط جیمی فاکس (Jamie Foxx) به تصویر کشیده می‌شوند. این سه بازیگر قبلا این نقش‌ها را در فیلم‌های قبلی مرد عنکبوتی بازی کرده‌اند.
از آنجا که فیلم جدید مرد عنکبوتی بر محوریت مولتی ورس است، پس این امکان فراهم شده تا شرورانی از فیلم‌های قبلی مرد عنکبوتی بتوانند به دنیای سینمایی مارول وارد شوند. همین سبب شکل‌گیری شایعاتی مبنی بر حضور بازیگران قبلی نقش مرد عنکبوتی یعنی توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در این فیلم شده است.
در اولین پوستر، شخصیت گرین گابلین در لباس سبز رنگ خود دیده می‌شود. او در دستانش، بمبی نارنجی رنگ را نگه داشته است. در مقابل او نیز مرد عنکبوتی ایستاده است. در پوستر دیگر، الکترو دیده می‌شود که ظاهرش نسبت به قبل بسیار بهبود پیدا کرده است. در پوستر سوم نیز شخصیت دکتر اختاپوس مشاهده می‌شود. به نظر می‌رسد که بازوچه‌های او نیز نسبت به قبل ارتقاء یافته‌اند.
فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست به تازگی موفق شده تا رکورد بیشترین پیش فروش بلیط را بدست بیاورد. در این فیلم، در کنار تام هالند، زندیا (Zendaya) در نقش ام جی، جیکوب باتالون (Jacob Batalon) در نقش ند و بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) در نقش دکتر استرنج حضور خواهند داشت.
این فیلم در تاریخ 17 دسامبر سال 2021 میلادی (26 آذر 1400) روی پرده سینماها اکران خواهد شد. در زیر می‌توانید این پوسترها را مشاهده کنید.
منبع: کمیک بوک
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
امیدوارم شاهکار بشه 😊😊
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari