کپی لینک
اکانت توییتری Lights, Camera, Pod اخیرا پوسترهای جدید Spider-Man: No Way Home را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشته که روی شخصیت‌های منفی تمرکز دارند.
در صورتی که سریال تلویزیونی Hawkeye را نادیده بگیریم، Spider-Man: No Way Home آخرین پروژه فرنچایز Marvel Cinematic Universe در سال جاری میلادی به شمار می‌آید. این اثر توسط جان واتس (Jon Watts) کارگردانی شده و چهره‌های مشهوری مانند تام هالند (Tom Holland)، زندایا (Zendaya)، برندیکت کمبربچ (Benedict Cumberbatch)، جیمی فاکس (Jamie Foxx)، آلفرد مولینا (Alfred Molina)، ویلم دفو (Willem Dafoe)، توماس هیدن چرچ (Thomas Haden Church) و ریس ایفانز (Rhys Ifans) نقش‌های اصلی آن را ایفا می‌کنند. در صورتی که با خواندن لیست بازیگران متعجب شده‌اید، باید بگوییم فاکس، مولینا، دفو، چرچ و ایفانز قرار است آنتاگونیست‌های فیلم‌های قدیمی مرد عنکبوتی را به تصویر بکشند.
Spider-Man: No Way Home مدت کوتاهی پس از Spider-Man Far From Home روایت می‌شود. لو رفتن هویت واقعی مرد عنکبوتی شرایط پیچیده‌ای را برای پیتر پارکر به وجود آورده است. از همین رو، به سراغ دکتر استرنج رفته و درخواست کمک می‌کند. جادوگر هم تصمیم می‌گیرد برای کمک به انتقامجوی جوان طلسمی را اجرا کرده و به واسطه آن، بخشی از حافظه مردم جهان را پاک کند. با اجرای طلسم، نظم جهان‌های موازی بهم ریخته و شاهد تداخل میانشان هستیم. همین تداخل شرایطی را به وجود می‌آورد تا آنتاگونیست‌های فیلم‌های قدیمی Spider-Man به جهان اصلی انتقال یافته و مقابل نسخه تام هالند پیتر پارکر بایستند.
Lights, Camera, Pod یک اکانت توییتری بوده و روی فیلم یا و سریال تمرکز دارد. این اکانت اخیرا پوسترهای جدید Spider-Man: No Way Home را به اشتراک گذاشته که کلوزآپی از گرین گابلین، الکترو و دکتر اختاپوس را نشان می‌دهند. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:
مدت‌ها قبل از اینکه کمپین تبلیغاتی Spider-Man: No Way Home فعالیت رسمی خود را آغاز کند، شایعه‌هایی منتشر شده بود مبنی بر اینکه توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در این فیلم حضور داشته و بار دیگر لباس مرد عنکبوتی را به تن می‌کنند. اگرچه مگوایر و گارفیلد این موضوع را صریحا انکار کرده‌اند، شواهد و مدارک موجود همگی حضورشان را تایید می‌کنند. همین موضوع باعث شده No Way Home در لیست انتظار بسیاری از علاقه‌مندان به آثار ابرقهرمانی قرار بگیرد. برای اثبات این ادعا کافی است به اخبار پیش فروش بلیت‌ها نگاهی بیاندازید.

وب سایت Deadline اخیرا گزارشی را پیرامون پیش فروش بلیت Spider-Man: No Way Home منتشر کرده است. با توجه به متن، پیش فروش بلیت‌های فیلم در وب سایت Fandango از Avengers Endgame عبور کرد و رکورد جدیدی را به ثبت رساند. اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی همچنین موفق شد رکورد Black Widow را تنها در دو ساعت بشکند. فیلم بلک ویدیو پیش از این رکورد بهترین پیش فروش بلیت در سال ۲۰۲۱ میلادی را در اختیار داشت. البته عملکرد عالی No Way Home به همینجا خلاصه نشده و این فیلم توانسته از لحاظ پیش فروش بلیت آثاری مانند Avengers: Infinity War ،Spider-Man: Far From Home و Star Wars: The Rise of Skywalker که پیش از این همه‌گیری ویروس کرونا اکران شده بودند را پشت سر بگذارد.

فیلم‌های بلاک باستر مانند Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings توانستند با وجود همه‌گیری ویروس کرونا عملکرد خوبی را در باکس آفیس به ثبت برسانند. با در نظر گرفتن آمارهای پیش فروش، پیش‌بینی می‌شود Spider-Man: No Way Home پا را فراتر گذاشته و حتی بتواند بیشتر از Spider-Man: Far From Home بفروشد. این فیلم در پایان دوره اکران خود بیش از ۱ میلیارد و ۱۳۰ میلیون دلار فروخت.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی در تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) روی پرده نقره‌ای می‌آید.
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari