اضافه شدن حالت محبوب پس از بیست و پنج سال
نسخه اصلی بازی Quake برای اولین بار در تاریخ ۲۵ ساله خود حالت Horde را دریافت کرد که بخش جدیدی را به نسخه بازسازی آن اضافه می‌کند.
حالت جدید که Horde نام دارد توسط MachineGames توسعه‌دهنده Wolfenstein توسعه یافته است، به عنوانی یک به‌روزرسانی رایگان به نسخه بازسازی شده Quake که در ماه آگوست منتشر شد، اضافه شده است. این حالت برای یک تا چهار بازیکن طراحی شده و می‌توان آن را به صورت انفرادی، با هوش مصنوعی یا دوستان خود بازی کرد.
همچنین مانند حالت‌های Horde که در بازی‌های دیگر وجود دارد، بازیکنان در طول آن و به مرور زمان با نیروهای قدرتمندتری از دشمنان روبرو خواهند شد.
به‌روزرسانی جدید همچنین شامل یک افزونه رایگان به نام Honey است که مجموعه جدیدی از مراحل را برای بازیکنان ارائه می‌کند که در آن باید «به اعماق تاریکی فرو روند تا بر طاعون کشنده‌ای که زمین را آلوده کرده غلبه کنند.»
بتسدا در ماه آگوست و همزمان با بیست و پنجمین سالگرد بازی Quake نسخه ریمستر شده آن را برای پلتفرم‌های مدرن از جمله پی‌سی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر کرد. از جمله ویژگی‌های این نسخه می‌توان به وضوح 4K، پشتیبانی از مانیتورهایی با صفحه گسترده، مدل‌های بهبود یافته، سیستم روشنایی جدید، موسیقی متن اصلی، بسته‌های الحاقی اصلی، بسته الحاقی جدید توسعه یافته توسط Machinegames، حالت تک نفره و چند نفره اشاره کرد.
ریمستر بازی همچنین از قابلیت کراس-پلی، xCloud و مادهای بازی پشتیبانی می‌کند. با وجود پشتیبانی از xCloud می‌توان گفت بازی احتمالا در سرویس ایکس باکس گیم پس نیز قرار خواهد گرفت.
بازی Quake سال ۱۹۹۶ برای پی‌سی عرضه شد و پس از آن در سال‌های ۱۹۹۷ و ۱۹۹۸ به ترتیب روانه سگا و نینتندو ۶۴ شد. بتسدا در سال ۲۰۰۹ استودیو id Software را خریداری کرد و از آن زمان یک عنوان دیگر از بازی Quake منتشر شده است. این بازی Quake Champions نام داشت و سال ۲۰۱۷ برای پی‌سی منتشر شد. همچنین تجربه این بازی از سال ۲۰۱۸ رایگان بوده است.
ماینکرفت #۵۳ – ویجی‌لند رو پس گرفتیم!!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
چقدر گیم پلی این بازی سریعه
یک قسمت هیجان‌انگیز به سبک مارول
دکتر یا کمک کننده شخصی؟

source

توسط funkhabari