کپی لینک
شایعه‌ها حقیقت داشته و سونی پیکچرز ساعاتی قبل اولین کلیپ Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 را در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته است.
وقتی بحث مرد عنکبوتی به میان می‌آید، ذهن‌ها سریعا به سمت فرنچایزهای Marvel Cinematic Universe و Sony’s Spider-Man Universe می‌رود اما نباید فراموش کرد سونی پیکچرز در حوزه انیمیشن هم یک نماینده دارد: Spider-Man: Into the Spider-Verse. این اثر سینمایی سال ۲۰۱۸ میلادی روی پرده نقره‌ای آمد و به واسطه داستان، شخصیت‌پردازی، صداگذاری و نوع منحصربفرد انیمیشنش توانست تحسین‌ها را برانگیزد. محصول سونی همچنین در مقابل بودجه ۹۰ میلیون دلاری خود بیش از ۳۷۰ میلیون دلار فروخت تا شرایط برای ساخت قسمت دوم مهیا باشد. در ضمن، داستان روی مایلز مورالز تمرکز دارد. در دنیای او پیتر پارکر کشته شده و حالا وظیفه محافظت از شهر روی یک نوجوان بی‌تجربه قرار داد. در چنین شرایطی، مایلز متوجه می‌شود جهان‌های متفاوتی وجود داشته و هر کدامشان مرد عنکبوتی منحصربفرد خودشان را دارند.
پیش‌بینی‌ها به حقیقت پیوست و سونی در نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی رسما ساخت Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 را تایید کرد. در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از داستان موجود نبوده و نمی‌دانیم پروتاگونیست اینبار باید چه چالش‌هایی را پشتش سر بگذارد. هر چند، تایید شده رابطه مایلز مورالز و گوئن استیسی بیشتر از قسمت اول مورد کندوکاو قرار می‌گیرد. در ضمن، بازگشت شمیک مور (Shameik Moore) و هیلی استاینفیلد (Hailee Steinfeld) و اسکاز آیزاک (Oscar Isaac) قطعی است. مور، نقش مایلز مورالز را بر عهده دارد . استاینفیلد و آیزاک هم به ترتیب جای گوئن استیسی و مرد عنکبوتی 2099 صحبت می‌کنند. از چهره‌های جدید هم می‌توان به ایزا را (Issa Rae) اشاره کرد که نقش جیسکا دراو (زن عنکبوتی) را بر عهده گرفته است.
شایعه‌ها حقیقت داشته و همان‌طور که انتظار می‌رفت، اولین کلیپ Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ساعاتی قبل از راه رسیده است. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و نخستین بار در جریان رویداد CCXP Worlds به نمایش گذاشته شد. کلیپگ با نمایش مایلز مورالز در اتاق خوابش آغاز می‌شود. او مشغول گوش کردن به آهنگ بوده و احتمالا به چیزی جز گوئن استیسی فکر نمی‌کند. به هر حال، در قسمت پیشین متوجه شدیم که حسی بینشان وجود دارد. در همین حین، ناگهان گوئن استیسی را می‌بینیم که از داخل یک پورتال وارد جهان مایلز شده و نگاهی به اتاق پروتاگونیست می‌اندازد. پس از اینکه متوجه می‌شود مایلز نقاشی او را در دفتر خود کشیده، گوئن اشاره می‌کند دل او هم تنگ شده بود. گوئن در ادامه مایلز را به گشت و گذار دعوت می‌کند اما شخصیت اصلی بنا به دلایلی از این کار سر می‌زند.
اولین کلیپ Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 در ادامه مایلز مورالز را نشان می‌دهد که به یک جهان موازی سفر کرده است؛ جهانی که تفاوت‌های زیادی با جهان اصلی دارد. در همین حین، مرد عنکبوتی 2099 از یک پورتال خارج شده و با مایلز وارد درگیری می‌شود. قبل از اینکه دیالوگی میانشان رد و بدل شده، کلیپ به پایان رسیده و نمی‌فهمیم چرا مرد عنکبوتی 2099 دنبال آسیب رساندن به مایلز است. در صورتی که با این ابرقهرمان آشنایی ندارید، باید بگوییم نام واقعی‌اش میگل اوهارا بوده، در رشته ژنتیک تخصص داشته و در سال 2099 میلادی زندگی می‌کند. او که تحت تاثیر اقدامات مرد عنکبوتی است، تصمیم می‌گیرد قابلیت‌های او را به واسطه علم ژنتیک در دیگر انسان‌ها قرار دهد اما طی یک حادثه خودش آن‌ها را کسب می‌کند.

کلیپی که سونی پیکچرز به اشتراک گذاشته، یک نکته بسیار مهم دیگر را هم در خود جای داده است. طبق آنچه در ثانیه‌های پایانی به نمایش گذاشته می‌شود، قسمت دوم Spider-Man: Into the Spider-Verse با نام Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One) به سینماهای سراسر جهان خواهد آمد. این نام تایید می‌کند قطعا قسمت سومی در کار خواهد بود.

در انتها، لازم به ذکر است Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One) از تاریخ ۱۵ مهر سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۸ اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari