instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
طبق اعلام جف کیلی (Geoff Keighley)، میزبان و سازنده‌ی The Game Awards، شرکت اکتیویژن (Activision) بخشی از رویداد امسال نخواهد بود.
کیلی روز شنبه در توییتر اعلام کرد که شرکت جنجالی این روزهای دنیای گیمینگ، در این نمایش حضور نخواهد داشت. وی اظهار کرد:
فراتر از نامزدهای آن، می‌توانم تأیید کنم که اکتیویژن بلیزارد بخشی از Game Awards امسال نخواهد بود. Game Awards زمان جشن گرفتن برای صنعت گیمینگ، بزرگ‌ترین صنعت سرگرمی در جهان است. در هیچ شرکت یا جامعه‌ای جایی برای سوء استفاده، آزار و اذیت یا اعمال غارتگرانه وجود ندارد.
من همچنین متوجه هستم که ما یک پلتفرم بزرگ داریم که می تواند تغییرات را تسریع و الهام بخشد. ما به آن متعهد هستیم، اما همه باید با هم کار کنیم تا محیطی بهتر و فراگیرتر بسازیم تا همه‌ برای ساخت بهترین بازی‌های جهان احساس امنیت کنند. همه‌ی ما نسبت به این استاندارد پاسخگو هستیم.
این بیانیه‌ی کیلی در پی برخی انتقادات پس از مصاحبه‌ی وی با واشنگتن پست در روز جمعه منتشر شد که در آن به نظر می‌رسید او در مورد اینکه آیا اکتیویژن باید در این برنامه مشارکت داشته باشد یا خیر، تصمیم نگرفته است. در طی آن مصاحبه، کیلی توضیح داد که در حالی که از افرادی که ادعاهای آزار و اذیت و تبعیض علیه شرکت را دارند حمایت می‌کند، او همچنین می‌خواهد از بازی‌هایی که توسعه دهندگان می‌سازند در رویداد خود استقبال کند.
مراسم The Game Awards 2021 به میزبانی جف کیلی (Geoff Keighley)، در تاریخ 18 آذر (9 دسامبر) به صورت زنده در تئاتر مایکروسافت برگزار می‌شود. زمان دقیق برگزاری به زودی اعلام خواهد شد. در صورت تمایل می‌توانید مطلب مربوط به “5 بازی که احتمال حضورشان در The Game Awards وجود دارد” را از این نشانی بخوانید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
بابا قضیه بیشتر از ایناس
بخاطر اینکار اینایه آدم کشته شده
اوضاع خیلی بده
آه دل گیمرا اکتیویژن رو گرفت
شرکت که فقط به فکر پوله و براش نه انسانیت مهمه نه هنر
عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی بازی World of Warcraft خط خورد……😐
خب خدا رو شکر چه خبر خوبی، پول پرست ترین شرکت حضور نداره و خوشبختانه wow هم نمیاد رو کنسول.
ایشالله که خیره … من تنها چیزی که “فعلا” دوست دارم ببینم یه گیم پلی درست حسابی از بازی هاگوارتز لجسی هست…
و دیگر هیچ :)))
سلام رفیق
ببخشید فضولی میکنم لگسیه اون
دوم هم اینکه آیا اون شرط که تو اون سایت دادی اینجا هم عمل میکنی؟؟؟
قرار بود ….😁😁😁😁
در هر صورت اینجا و اونجا بازم دوست دارم سلطون😁✌️
سلام ، بله همون لگسی هست ، مهم نیته البته :)))
بله در این سایت هم عمل میکنم اون قولمو ^_^
https://s4.uupload.ir/files/img_20211204_183517_008_hrkv.jpg
من که میدونم راست میگی
کونامی اگه سایلنت یا متال یا کسلوانیا و معرفی کنه عالی میشه خودم بیشتر منتظر کسلوانیام
یعنی اگر یه شرکت یکم مشکل دار بشه ، جامعه یه لگدم بهش میزنه تا پرت بشن ته چاه …. با اینکه با اکتیویژن اصلا حال نمیکنم ، ولی نمیتونم اینهمه جبهه گیری رو هم درک کنم …..
درسته قطعا مشکلاتی وجود داشته و داره ، اما بلاخره بازم یه عده انسان هنوز تو اون شرکت دارن کار میکنن که میخوان شرکتشون دیده بشه … قطعا تو ارزش شرکت تاثیرگذاره این روندِ ضربه خوردنشون و کارکنان و سهام دارانشون قطعا متضرر میشن و این یعنی لطمه خوردن یه عده کثیر به خاطر عمل اشتباه چند نفر قلیل و همینطور نادیده گرفتن اصل موضوع ….
از قدیم گفتن که توی آتش سوزی، تر و خشک با هم میسوزن، این شرکت تا وقتی که روی غلطک بود حرفای پلیر ها همیشه به پشمش بود، خیلی ها رو بی دلیل بن میکرد، یکیش همین Reckful بیچاره که واقعا با یه دلیل مسخره بن شد و افسردگی شدید گرفت، بهترین Rouge پلیر تاریخ بود، آخرشم که خودکشی کرد، من نمیگم بخاطر wow خود کشی کرد اما بن شدن اکانتش خیلی افسردش کرد، بیچاره چه قدر گریه کرد، بعد که مرد اکتیویژن برام مرده پرست شد، به احترامش یه NPC Rouge trainer گذاشت داخل بازی که دقیقا همون کاراکتر خودش بود توی گیم با همون اسم خودش، اون موقع که التماس میکرد مهم نبود، بعد از مردن مهم شد، استریمر به این خوبی و خوش اخلاقی که همه دوستش داشتن.
حالا هم مردم واسه همین یه لگد زدن بهش و انداختنش توی سطل.
اسم اکتیوژن اومد راستی کراش تیم ریسینگ ریمیکه چی شد برا پی سی قرار بود بیاد برای پی سی چی شد نفهمیدیم رو همه کنسول ها هم سوییچ اومد واسه پی سی نه؟ اخر سرم رو شبیه ساز زدیم ولی این رسمش نبود
بود و نبودش مهم نیست
کیلی دروغگو 👎
بعد از این حرف جف کیلی اکتی دیگه باس درشون و گل بگیره واقعا همه دیگه دارن چپ و راست شیلنگ و میگیرن رو اکتی بلیزارد تازه شانس اوردن حالا تا E3 خیلی زمان مونده شاید ملت تا اون موقع موضوع و فراموش کنن وگرنه فک کنم جلوشون و تو E3 هم میگرفتن
حرفت برام سنده سید
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari