instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
استودیوی بایوور می‌گوید که تیم توسعه‌دهنده با تلاش زیاد روی بازی Dragon Age 4 کار می‌کند و در سال آینده اخبار هیجان‌انگیزی در مورد آن منتشر خواهد شد.
نسخه‌ی جدید بازی اکشن نقش‌آفرینی Dragon Age ابتدا در رویداد The Game Awards 2018 معرفی گردید و پس از آن برای مدتی طولانی به سکوت خبری رفت. با این حال، در مراسم The Game Awards 2020 نمایش جدیدی از بازی مذکور ارائه شد. در همین راستا، اخیراً بایوور (Bioware) در پستی به مناسبت روز Dragon Age اشاره کرده است که تیم سازنده، سخت روی توسعه‌ی نسخه‌ی جدید این مجموعه کار می‌کند و اعضای تیم برای سال آینده و ارائه‌ی اطلاعات بیشتر بسیار هیجان‌زده هستند.
به نظر می‌رسد که در رویداد The Game Awards امسال شاهد نمایش جدیدی از Dragon Age بعدی نخواهیم بود. مدتی پیش آقای مت گولدمن (Matt Goldman)، کارگردان ارشد ایده‌پرداز این فرنچایز، استودیوی بایوور را ترک کرد. طبق گزارشی که پیش‌تر منتشر شده بود، این بازی برای انتشار در سال 2023 میلادی برنامه‌ریزی شده است.
پلتفرم‌های مقصد نسخه‌ی جدید Dragon Age هنوز به صورت رسمی اعلام نشده‌اند، اما طبق شواهد ارائه شده ظاهراً این اثر تنها برای پلتفرم‌های نسل نهمی در نظر گرفته شده است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari