۱۰۰۰ امتیاز Forzathon برای تمام بازیکنان به عنوان عذرخواهی
برخی کاربران مشکلاتی از بازی Forza Horizon 5 را گزارش کردند و Playground Games تلاش دارد تا در به‌روزرسانی بعدی آن‌ها را برطرف کند. این استودیو همچنین به عنوان عذرخواهی امتیازاتی برای طرفداران خود در نظر گرفته است.
Forza Horizon 5 عنوان مسابقه‌ای Playground Games از زمان عرضه مورد استقبال بسیار خوبی از سوی بازیکنان و طرفداران قرار گرفته است، با این وجود برخی بازیکنان مشکلات مداومی را در بخش چندنفره آن تجربه کرده‌اند.
همانطور که در وبلاگ رسمی بازی عنوان شده است، گزارش‌هایی از مشکلات Forza Horizon 5 هنگام تشکیل Convoys با دوستان، ناپدید شدن رویدادهای Horizon Arcade و مشکلاتی در حالت The Eliminator گزارش شده است. همچنین برخی مشکلات درباره تابلو امتیازات، ایجاد مسابقه جدید در Horizon Open و همچنین گزارش‌هایی درباره پیشرفت از دست رفته در حالت EventLab وجود دارد.
Playground Games در همین پست عنوان می‌کند که به عنوان هدف بعدی خود قصد دارد لیست مشکلات گزارش شده را در به‌روزرسانی بازی بعدی برطرف کند. با این وجود در این پست به هیچ تاریخ مشخصی برای انتشار این به‌روزرسانی جدید اشاره نشده است.
از طرفی دیگر، توسعه‌دهنده Forza Horizon 5 به عنوان عذرخواهی، برای تمام بازیکنان ۱۰۰۰ امتیاز Forzathon در نظر گرفته است تا بتوانند به صورت کاملا آزادانه آن‌ها را خرج کنند.
بازی Forza Horizon 5 هم اکنون موفقیت بزرگی برای ایکس باکس کسب کرده است، به طوری که تعداد بازیکنان بازی تنها چند روز پس از عرضه از ۱۰ میلیون نفر نیز عبور کرد.
Forza Horizon 5 روز گذشته به عنوان چهارمین بازی سال ۲۰۲۱ از نگاه ویجیاتو اعلام شد و در بررسی خود از این بازی نوشتیم:
Forza Horizon 5 عنوانی است که قصد دارد به طور همه جانبه به ارضای روحی بازیکنان با هر سلیقه‌ای بپردازد. اگر این بازی را هنوز تجربه نکرده‌اید، هنوز دیر نشده است. پس از دستش ندهید.
Forza Horizon 5 هم‌اکنون روی ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی در دسترس قرار دارد.
ماینکرفت #۵۳ – ویجی‌لند رو پس گرفتیم!!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
دمشون گرم که اینقدر به فکر طرفدار ها هستن
دمشون گرم و خوش به حال اونایی که میتونن این بازی رو بازی کنن
واقعا اینا به بازیشون اهمیت میدن و همچنین به گیمر و کسی که بازی رو پلی میده مثل بعضی ها نیستن که یک بازی آشغال بدن با آپدیت و … درستش نکنن
خدایی یک بار دیدین playgroundبازی هاشو خراب کنه؟
ایراد داشتنش هیچ اشکالی نداره به هر حال هر بازی عالی که بی ایراد نیست ولی واقعا دمشون گرم
مانند انحصاری های سونی
حالا ربطی به انحصاری بودنش نداره
الان یهو تیک تو میره شکایت میکنه میگه ماشینی که ما تو gtaداشتیم اینا اومدن از روش ساختن😐😂
😂😂
خداروشکر
دمشون گرم واقعا
یک قسمت هیجان‌انگیز به سبک مارول
دکتر یا کمک کننده شخصی؟

source

توسط funkhabari