instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
منتقدان نظرات خود در مورد فیلم Encounter با بازی ریز احمد را اعلام کردند.

فیلم مواجهه (Encounter)، اثری علمی-تخیلی و هیجانی است. این فیلم را مایکل پیرس (Michael Pearce) کارگردانی کرده است. منتقدان نظرات متفاوتی در مورد این فیلم داشتند و نمرات در حد متوسطی به آن داده‌اند.
فیلم مواجهه، داستان مالیک خان با بازی ریز احمد (Riz Ahmed) را بازگو می‌کند که برای نجات پسران خودش از یک تهدید مرموز بیگانه، ماموریتی را شروع می‌کند. این سفر، آن‌ها را به مسیرهای خطرناکی می‌برد و این کودکان باید کودکی خود را رها کنند و بزرگ شوند.
علاوه بر ریز احمد، دیگر بازیگران فیلم مواجهه شامل اوکتیویا اسپنسر (Octavia Spencer)، جانینا گاوانکار (Janina Gavankar)، روی کوچرین (Rory Cochrane)، لووشن ریور چاوهان (Lucian-River Chauhan) و آتدیا گددا (Aditya Geddeda) است.
از 82 نقد منتشر شده برای فیلم مواجهه در وب سایت راتن تومیتوز، این فیلم امتیاز 59 درصد را بدست آورده است. در وب سایت متاکریتیک، از 20 نقد منتشر شده برای آن، امتیاز 58 درصد به ثبت رسیده است. در ادامه، نظر برخی از منتقدان برتر جهان در مورد فیلم مواجهه قرار گرفته است.
«80/100 Empire | منتقد: نیکی بوهان»
فیلم مواجهه، دومین فیلم سینمایی به کارگردانی مایکل پیرس است. این فیلم نتوانسته تا همانند فیلم اول او به نام هیولا (Beast) موفق ظاهر شود. با این حال، مایکل پیرس از همان تسلط فیلم‌سازی خود در فیلم قبلی در این فیلم بهره گرفته است. علاوه بر این، فیلم مواجهه با نقش‌آفرینی بی‌نظیری از ریز احمد همراه شده است.
«80/100 Variety | منتقد: تومیس لفلی»
فیلم مواجهه دارای داستانی به شدت ساده و در عین حال، عمیقا فلسفی است. داستان فیلم با فیلم‌سازی درجه‌ یکی از سوی کارگردان و دیگر عوامل به نمایش گذاشته شده است.
«80/100 The Hollywood Reporter | منتقد: لزلی فلپرین»
فیلم مواجهه، اثری پر محتوا و مستحکم است. این فیلم به خوبی موفق شده تا داستان را به نمایش بگذارد و به طور همزمان، در چند سطح مختلف این کار را انجام می‌دهد.
«67/100 Entertainment Weekly | منتقد: لیا گریبلات»
فیلم مواجهه خودش اصلا نمی‌داند که قصد بازگو کردن چه داستانی دارد و در چه ژانری قرار می‌گیرد. آیا داستان درام و خانوادگی است؟ آیا آخرالزمانی است؟ یا علمی – تخیلی است؟ با این حال، ریز احمد با نقش‌آفرینی برجسته خود توانسته تا فیلم را به دوش بکشد. اما نمی‌تواند به تنهایی تمام بار فیلم را حمل کند.
«60/100 Screen Rant | منتقد: مای عبدالباکی»
فیلم مواجهه دارای صحنه‌های احساسی و ظریفی میان مالیک و پسرانش است. همین لحظات به قلپ تپنده فیلم تبدیل می‌شوند، فیلمی که ناراحت‌کننده، ناهموار و در عین حال، محسورکننده است.
«50/100 IGN | منتقد: سامانتا نلسون»
فیلم مواجهه، اثری هیجانی، شیک و پر از تنش است که با نقش‌آفرینی قابل توجهی از سوی بازیگرانش همراه شده است. اما به دلیل جنبه‌های بیهوده داستانی و عدم تمرکز، جذابیت آن کاهش پیدا کرده است.
«50/100 RogerEbert | منتقد: گلن کنی»
کارگردان مایکل پیرس، در بخشی از فیلم، اکت متعادل و هوشمندانه‌ای را به نمایش می‌گذارد. او به مبالغه ناخوشایندی‌ها و مشقت‌های روزمره زندگی می‌پردازد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari