instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
چاد گرنیر (Chad Grenier)، کارگردان بازی Apex Legends، استودیوی ریسپاون (Respawn) را ترک و توسط آقای استیو فریرا (Steve Ferreira) جایگزین شد.
چاد گرنیر علاوه بر بیانیه‌ی خود، در توییتر تصاویری از ۱۱ سال فعالیت خود در این شرکت منتشر کرد.
آقای گرنیر در بیانیه‌ی خود نوشت:
امروز روزی احساسی‌ای برای من است. بعد از سال‌ها فعایت با بهترین‌های صنعت بازی‌های رایانه‌ای، با استودیویی که عاشقش هستم و ۱۱ سال در آن کار می‌کردم، خداحافظی کردم.
به تمام همکارانی که نصف عمرم را با آن‌ها سپری کردم و آن‌هایی که تا الان از نزدیک ملاقات نداشتیم، بدرود می‌گویم. برای تمام افراد حاضر در ریسپاون آرزوی موفقیت دارم. استعدادهای فراوانی در این استودیو حضور دارند که به تولید بازی‌های فوق‌العاده ادامه خواهند داد.
آقای چاد گرنیر از موسس ریسپاون، وینس زمپلا (Vince Zampella)، نیز تشکر کرد و اعلام کرد که “حس کودکی را دارد که خانه‌ی مادری خود را ترک می‌کند”.
چاد گرنیر از اواسط سال ۲۰۱۹ میلادی به عنوان کارگردان بازی Apex Legends فعالیت می‌کرده است. آقای گرنیر جزو توسعه‌دهندگانی است که در سال ۲۰۱۰ و بعد از اخراج زمپلا و جیسون واست (Jason West) از اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، از این استودیو خارج شدند. آقی گرنیر توضیحاتی پیرامون برنامه‌های آینده‌ی خود نداد.
بازی Apex Legends در ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ (۴ فوریه ۲۰۱۹) برای رایانه‌های شخصی عرضه شد و در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز در دسترس است. فصل یازدهم عنوان Apex Legends نیز ماه پیشین آغاز شد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari