کپی لینک
She-Hulk یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های کتاب‌های کامیک مارول است که به زودی به لطف سریال اختصاصی خود به دنیای سینمایی مارول می‌آید. اکنون تاتیانا مازلانی بازیگر نقش هالک‌دخت از روند ساخت سریال She-Hulk برای مخاطبین می‌گوید و عنوان می‌کند که چند درصد از شی‌هالک او توسط تکنولوژی CGI خلق شده است. 
جنیفر والترز که دخترعموی بروس بنر است یکی از وکلای بزرگ شهر نیویورک است و در جریان یک تصادف زندگی او دچار تحول بزرگی می‌‌شود. پس از آنکه پزشکان جهت نجات جان او مجبور می‌شوند تا از خون بروس بنر که همان هالک شگفت انگیز است به او تزریق کنند، جنیفر نیز قدرت‌هایی مشابه با پسر عموی خود تصاحب می‌کند. 
بنا به گفته مازلانی همانگونه که استودیو مارول در تمام فیلم‌های دنیای سینمایی مارول، از تکنولوژی CGI برای تبدیل مارک رافالو به هالک استفاده می٬کند، شخصیت او نیز در سریال She-Hulk  هنگام سبز شدن تماما توسط این تکنولوژی طراحی می‌شود. مازلانی عنوان کرد که تمام مدت او در mo-cap قرار دارد و و تنها یکی سر ساختگی روی سر او قرر دارد و مابقی چیز‌هایی که در فیلم از شی‌هالک می‌بینیم در حقیقت CGI است. 
علاوه بر تاتیانا مازلانی، ماک رافالو نیز در این اثر حاضر خواهد شد تا باری دیگر نقش هالک یا بروس بنر را ایفا کند. همچنین جمیلا جمیل (Jameela Jamil) نیز در نقش تیتانیا حاضر خواهد شد. اولین تیزر سریال She-Hulk در مراسم دیزنی پلاس منتشر شد و این مجموعه در سال آینده در کنار دیگر سریال‌های استودیو مارول مانند Moon Knight و Ms. Marvel توسط دیزنی پلاس منتشر خواهند شد. 
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari