معرفی کراس‌اوور با فورتنایت نیز محتمل است
چیزی به آغاز مراسم گیم اواردز ۲۰۲۱ باقی نمانده است و جدا از بازی‌های بزرگ و کوچک مختلف، تریلر جدیدی از فیلم سینمایی The Matrix Resurrections نیز در آن به نمایش در خواهد آمد.
جدا از این تریلر خبر دیگری نیز از ماتریکس در راه است که به نظر می‌رسد چندان به فیلم آن ربط نداشته باشد. اکانت رسمی گیم اواردز با انتشار پستی در توییتر از نمایش تریلر جدید فیلم The Matrix Resurrections خبر داده. این توییت در ادامه به عبارت رونمایی‌های حماسی (اپیک) بیشتر اشاره می‌کند و تاکید آن‌ها روی کلمه اپیک می‌تواند به کمپانی اپیک گیمز ربط داشته باشد.
از این رو احتمال داده می‌شود که کراس‌اوور ماتریکس و Fortnite در مراسم بامداد روز جمعه معرفی شود. در واقع چند هفته پیش لیکر معتبری با اسم HYPEX کراس‌‌اوور ماتریکس و فورتنایت را لو داده بود. بنابر ادعای او این کراس‌اوور در نیمه دوم ماه دسامبر (از ۲۴ آذر به بعد) رخ خواهد داد و فیلم The Matrix Resurrections هم در ۲۲ دسامبر (۱ دی) اکران می‌شود.
همانطور که سایت گیم‌رنت نیز اشاره کرده، نباید دمو The Matrix Awakens که چند روز پیش تصویری از آن لو رفته بود را نادیده گرفت. فردی توانسته بود از فضای بک‌اند شبکه پلی استیشن تصویری پیدا کند و به نظر می‌رسد The Matrix Awakens دمویی است که با استفاده از آنریل انجین ۵ با هدف تجربه دنیای ماتریکس ساخته شده است. نکته مهم این است که آنریل انجین هم به اپیک گیمز تعلق دارد که به معنی همکاری دوباره اپیک گیمز با سازندگان ماتریکس است.
همچنین به تازگی کیانو ریور و کری-آن ماس (Carrie-Anne Moss) به عنوان دو تا از مجریان گیم اواردز ۲۰۲۱ معرفی شده بودند تا برندگان یک بخش را اعلام کنند. این فرصت مناسبی برای آن‌ها خواهد بود تا از کراس‌اوور ماتریکس و فورتنایت پرده برداشته یا دمو The Matrix Awakens را به ما معرفی کنند. اگر شما هم چشم انتظار The Game Awards 2021 هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم مقاله «در گیم اواردز ۲۰۲۱ منتظر چه رونمایی‌هایی باشیم؟» را مطالعه کنید.
مراسم Game Awards 2021 در روز ۱۸ آذر ماه در تئاتر مایکروسافت واقع در شهر لس آنجلس برگزار خواهد شد و برخلاف سال گذشته، تماشاگران نیز در آن حضور پیدا خواهند کرد.
ماینکرفت #۵۴ – راند سوم مسابقه بیلد بتل!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
نه با این کراس اور نزن لطفا
دوستی انسان و ربات در شیرین‌ترین صورت آن
یک قسمت هیجان‌انگیز به سبک مارول

source

توسط funkhabari