بازی New World جدیدترین محصول آمازون در سبکِ MMORPG است که با بازخوردهای متفاوتی مواجه شده است. اخیراً طرفداران در پلتفرمِ Reddit آمازون را به استفاده از بات برای انتشار نظر مثبت در مورد New World متهم ساخته‌اند.
اینطور به‌نظر می‌رسد مشکلات بازی New World تمامی ندارند. آپدیت‌های نه‌چندان مفید، باگ‌های بی‌شمار و خرابی مکرر سرورهای بازی، باعث شده است که بیش از 500 هزار بازیکن نیو ورلد را ترک کنند. در بخش «انتخاب طرفداران» مراسم The Game Awards، این بازی پایین‌ترین رتبه را کسب کرد.
اینطور به‌نظر می‌رسد که آمازون برای حل این مشکل روش نادرستی را در پیش گرفته است. طرفداران این بازی معتقد هستند که شرکت سازنده‌ی این بازی برای پخشِ نظر و دیدگاه مثبت در مورد New World از بات استفاده می‌کند. بازیکنان با گذاشتن تصاویری از کامنت‌های مشابه در پلتفرم Reddit که هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند، آمازون را به استفاده از بات متهم کرده‌اند.
« Gotta admin, the game feels good different in the PTR» یکی از کامنت‌های است چندین جا تکرار شده است. در جایی این نوشته طولانی‌تر به این شکل نوشته شده است: «Gotta admit the game feels good different in the PTR. The event stuff is nice too». تکرار کلمات و اشتباهات مربوط به دستور زبان، طرفداران را متقاعد ساخته است که این نظریات توسط بات نوشته شده است، نه یک فرد واقعی.
آمازون new world
شکی در این نیست که نویسنده‌ی چنین نظریات یک شخص بوده نمی‌تواند. یکی از کاربران Reddit با نام کاربری LegitimateDonkey در یک تئوری توضیح می‌دهد که آمازون برای خنثی کردن نظریات منفی طرفداران، از بات برای ایجاد نظریات مثبت استفاده می‌کند. این درحالی است که قبلاً گیمرها مدعی شده بودند که شرکت آمازون در استیم نظریات مثبت دروغین منتشر می‌کند.
در ادامه LegitimateDonkey مدیران گروه‌های مختلف Reddit را به مخفی کردن این موضوع متهم می‌کند. او توضیح می‌دهد که مدیران این گروه تمام پست‌های مرتبط به آمازون و بات را حذف می‌کند تا این خبر پخش نشود.
یکی از مدیرهای گروهی در Reddit می‌گوید که نظریات مشابه ربطی به آمازون ندارد. او توضیح می‌دهد که بات‌ها برای خلق یک تاریخچه در پلتفرم Reddit یک پیام را چندین بار تکرار می‌کنند. این کار لزوماً ربطی به آمازون و پوشاندن نواقص بازی ندارد.
در هر صورت طرفداران همچنان معتقد هستند که آمازون پشت این نظریات دروغین است. تعداد زیادی از بازیکنان گزارش داده‌اند که بعد از نوشتن نقد منفی در مورد بازی، نظریات مثبت دروغین زیر نقدشان پست می‌شود. حتی اگر طرفداران در این مورد اشتباه کنند، آمازون همچنان راه دشواری برای محبوب ساختن New World پیش‌رو دارد.
منبع: TheGamer
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM و یا FlashGet نصب کنید.
برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و … مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.par30game.ir می باشد. تمامی حروف را می بایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
تمامی زیر دامنه های پارسی گیم که فایل های دانلودی بر روی آنها قرار گرفته اند در سرور های ایران هستند و ترافیک داخلی و نیم بها محاسبه خواهند شد.
در صورتی که ISP شما این مسئله را نقض کرده است از طریق فرم شکایت سازمان ارتباطات رادیویی به نشانی www.195.cra.ir ، این مسئله را پیگیری بفرمایید و نتیجه را به تیم ما اعلام کنید.source

توسط funkhabari