instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
با توجه به اظهارات توسعه دهندگان عنوان GreedFall یعنی استودیوی Spiders، قصد دارند از عنوان در دست ساخت خود یعنی Steelrising در مراسم the game awards رونمایی کنند.
استودیوی اسپایدرز (Spiders) با توسعه و انتشار بازی GreedFall موفق شد رضایت تعداد بسیاری از طرفداران را به خود جلب کند. به نظر می‌رسد در مراسم Game Awards که در تاریخ 18 آذر (9 دسامبر) برگذار می‌شود شاهد رونمایی از گیمپلی عنوان بعدی آن‌ها یعنی Steelrising باشیم. از آنجایی که این عنوان در آخرین مراحل توسعه‌ی خود قرار دارد، ممکن است در مراسم the game awards اطلاعاتی از گیمپلی یا تاریخ عرضه آن منتشر گردد.
به نظر می‌رسد که مراسم the game awards سال 2021 مراسمی کامل و هیجان انگیز باشد. بیش از چهل عنوان مختلف در این مراسم معرفی خواهد شد و با توجه به وعده‌هایی که در مورد این مراسم داده شده است حضور برخی از این عناوین “بسیار غافلگیر کننده” خواهند بود. علاوه بر حضور بازی‌هایی مانند The Lord Of The Rings: Gollum، ممکن است شاهد نمایش عناوینی مانند Senua’s Saga: Hellblade 2 نیز باشیم.
لازم به ذکر است که بازی Steelrising در سال 2022 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari