instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کمپانی یونیورسال به‌تازگی تصویر جدیدی را برای فیلم مورد انتظار خود با عنوان «دنیای ژوراسیک: قلمرو» منتشر کرده است.
این فیلم که قرار است در سال ۲۰۲۲ در سینماها به نمایش گذاشته شود، یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های برنامه‌ریزی شده برای پخش در سال بعدی میلادی به حساب می‌آيد.
تصویر جدید منتشر شده از این فیلم را وب‌سایت Total Film منتشر کرده است.
در این تصویر می‌توان یکی از کاراکترهای حاضر در‌‌ این فیلم با نام کلیر را در حالی که تا گردن در باتلاق فرو رفته، مشاهده کرد. در پشت سر این کاراکتر نیز دایناسوری خطرناک دیده می‌شود.
نقش کاراکتر کلیر را در این فیلم، بازیگر مطرح هالیوودی با نام برایس دالاس هاوارد (Bryce Dallas Howard) ایفا کرده است.
وظیفه هدایت این فیلم را نیز کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس مطرح آمریکایی با نام کالین ترورو (Colin Trevorrow) بر عهده داشته است.
او علاوه بر کارگردان این پروژه، در نوشتن فیلم‌نامه‌ی این فیلم نیز با نویسنده‌ی دیگری با نام امیلی کارمایکل (Emily Carmichael) همکاری کرده است.
کالین ترورو در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب‌سایت Total Film گفته که فیلم Jurassic World: Dominion، از فرمول سنتی سری فیلم‌های Jurassic فاصله خواهد گرفت.
علاوه بر تائید خبر حضور دایناسور‌های کلاسیک این فرنچایز در قسمت جدید آن، شاهد بازگشت کاراکترهای آشنای بسیاری نیز در این فیلم خواهیم بود. از جمله‌ی این کاراکترها می‌توان به الن گرانت، الی ساتلر و ایان مالکوم اشاره کرد.
نقش کاراکتر الن گرانت را در قسمت جدید این فرنچایز، سم نیل (Sam Neill)، نقش الی ساتلر را لورا درن (Laura Dern) و نقش ایان مالکوم را نیز جف گلدبلوم (Jeff Goldblum) ایفا کرده‌اند.
به غیر از این بازیگرها و برایس دالاس هاوارد، از دیگر بازیگرانی که در فیلم Jurassic World: Dominion به ایفای نقش پرداخته‌اند می‌توان به کریس پرت (Chris Pratt)، دنیلا پیندا (Daniella Pineda) و جاستیس اسمیث (Justice Smith) اشاره کرد.
فیلم علمی‌-تخیلی Jurassic World: Dominion قرار است در تاریخ ۲۰ خرداد ماه ۱۴۰۱ (۱۰ ژوئن ۲۰۲۲) در سینماها به نمایش گذاشته شود.
تصویر جدید منتشر شده از این فیلم را می‌توان در ادامه تماشا کرد:
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari