دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
استودیوی برادران وارنر دومین تریلر فیلم The Matrix Resurrections را به کارگردانی لانا واچوسکی منتشر کرد. این فیلم در تاریخ چهارشنبه ۱ دی ماه (۲۲ دسامبر) به طور همزمان در سالن‌های سینما و شبکه HBO Max به نمایش درخواهد آمد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

پیش پرده‌ی جدید فیلم The Matrix Resurrections دارای صحنه‌های بسیار جدیدی از شخصیت نئو (کیانو ریوز) است که می‌توانید در زیر مشاهده کنید:


فیلم The Matrix Resurrections توسط لانا واچوفسکی کارگردانی شده است، واچوفسکی همچنین نویسندگی این فیلم را به همراه الکساندر همون و دیوید میچل بر عهده دارد. در این فیلم کیانو ریوز، کری آن ماس و جیدا پینکت اسمیت، به ترتیب بار دیگر در نقش‌های قبلی خود به عنوان نئو، ترینیتی و نیوبی ظاهر می‌شوند. لمبرت ویلسون و دنیل برنهارت نیز نقش‌های شخصیت‌های شرور فیلم، مروینجین و مامور جانسون را ایفا می‌کنند.
کریستینا ریچی، پریانکا چوپرا جوناس، جسیکا هنویک، نیل پاتریک هریس، توبی اونومره و یحیی عبدالمطین دوم که از دیگر بازیگران جدید این دنباله هستند.
سه فیلم قبلی ماتریکس (۱۹۹۹) ، «ماتریکس بارگذاری مجدد» (۲۰۰۳) و «انقلاب‎‌های ماتریکس» (۲۰۰۳) بیش از ۱.۶ میلیارد دلار در گیشه جهانی فروش داشتند و همگی در سالهای اکران خود جزو ۱۰ فیلم پرفروش گیشه داخلی خود بودند. رهایی. فیلم انقلاب‎‌های ماتریکس همچنین اولین فیلمی بود که به طور همزمان در سینماهای کشور آمریکا و سراسر جهان اکران شد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari