این عنوان تعاملی آخر هفته به صورت رسمی معرفی خواهد شد
هفته گذشته اخباری درباره بازی The Matrix Awakens منتشر شده بود و اکنون اولین تیزر این پروژه جدید که با موتور آنریل انجین ۵ ساخته شده است، با حضور «کیانو ریوز» منتشر شده است.
اپیک گیمز پروژه جدید بر اساس The Matrix ایجاد ایجاد کرده است که به زودی عرضه خواهد شد. این پروژه که The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience نام دارد اواخر این هفته منتشر خواهد شد، اما هم اکنون می‌توانید آن را به صورت رایگان در پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس دانلود کنید. تیزر کوتاهی که از این بازی تعامل آمده را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:
طبق توضیحات ارائه شده، بازی The Matrix Awakens با استفاده از موتور گرافیکی آنریل انجین ۵ (Unreal Engine) نمای کلی از آینده داستان سرایی و سرگرمی‌های تعاملی ارائه خواهد کرد. همچنین این تجربه توسط افرادی مانند «لانا واچوفسکی» ساخته شده است که خالق فیلم اصلی ماتریکس هستند و ستارگان این فرانچایز مانند کیانو ریوز و «کری آن ماس» نیز در آن حضور دارند.
به نظر می‌رسد در این پروژه، علاقه‌مندان به سری معروف ماتریکس می‌توانند در دنیای آن قدم بگذارند.
در مراسم The Game Awards که جمعه همین هفته برگزاری خواهد شد، جزئیات بیشتری درباره The Matrix Awakens فاش خواهد شد. همچنین قبلا تایید شده بود که ریوز و ماس در این رویداد حضور خواهند داشت، بنابراین به نظر می‌رسد که آن‌ها در مراسم آخر هفته به معرفی این بازی خواهند پرداخت. در ادامه توضیحات این پروژه آمده است:
آیا می‌خواهید ببینید زمانی که قدرت آنریل انجین ۵ را با سخت افزار پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس ترکیب می‌کنید، چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ پس به دنیای یکی از نمادین‌ترین فرانچایزهای اکشنی که تاکنون ساخته شده قدم بگذارید.
به نظر می‌رسد پس از سال نسبتا ناامیدکننده‌ای که به دلیل مشکلات ناشی از کرونا شاهد بودیم، مراسم The Game Awards امسال بسیار فوق‌العاده خواهد بود. ویجیاتو این رویداد مهم را به صورت زنده برای شما پوشش خواهد داد، بنابراین شبکه‌های اجتماعی و سایت ما را در طول پخش این مراسم برای دریافت جدیدترین اخبار دنبال کنید.
همچنین فیلم جدید ماتریکس تحت عنوان The Matrix Resurrections در تاریخ ۲۲ دسامبر (۱ دی) در سینماها و HBO Max کران خواهد شد.
ماینکرفت #۵۴ – راند سوم مسابقه بیلد بتل!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
با یکی از جاه‌طلبانه‌ترین بتل رویال‌های سال ۲۰۲۱ آشنا شوید
فقط اوتو اکتاویوس، دکتر اختاپوس نیست

source

توسط funkhabari