سیستم مبارزات و مخفی‌کاری بازی به صورت کامل بازسازی شده
Guerrilla Games توسعه‌دهنده بازی Horizon Forbidden West پست جدیدی منتشر کرده که جزئیات بیشتری درباره سیستم مبارزات و حرکات مخفیانه بازی ارائه می‌کند.
گوریلا گیمز در پست وبلاگ پلی استیشن جزئیاتی جدیدی از بازی آینده Horizon Forbidden West را فاش کرده است. به طور کلی، در این پست عنوان شده که سیستم مخفی کاری دنباله بازی آن‌ها به طور کامل بازسازی شده است و توسعه‌دهندگان برای Forbidden West محدودیت مهارت Zero Dawn را گسترش داده‌اند تا مهارت‌های بیشتری برای بازیکنان ارائه کنند. بنابراین می‌توان انتظار داشت که که بازی را در سبک‌های زیاد و متنوعی بتوان انجام داد.
همچنین هوش مصنوعی دشمنان Forbidden West تا حد زیادی بازسازی شده است. این بار توسعه‌دهندگان گوریلا گیمز توضیح می‌دهند که دشمنان برای رسیدن به Aloy شخصیت اصلی بازی سریع‌ترین مسیر ممکن را انتخاب می‌کنند و همچنین از موانع سر راه خود به راحتی عبور خواهند کرد. بنابراین می‌توان انتظار داشت که مواجه شدن با دشمنان نسبت به نسخه اولیه در بازی Horizon Forbidden West بسیار سخت‌تر و چالش‌برانگیزتر شود.
توسعه‌دهندگان در این پست توجه زیادی روی انیمیشن‌های دشمنان بازی کرده‌اند و به نظر می‌رسد دشمنان Forbidden West برای شناسایی و غلبه بر شما انیمیشن‌ها زیادی دریافت خواهند کرد و گوریلا گیمز به طور خاص در مورد حملاتی که اکنون از تمام زوایای مختلف می‌تواند Aloy را تهدید کنند صحبت کرده است. به نظر می‌رسد در این بازی، بازیکنان باید ابتدا شناسایی کنند که از چه نقطه‌ای و به چه صورت مورد حمله قرار گرفته‌اند تا بتوانند بر دشمنان غلبه کنند.
در نهایت، توسعه‌دهندگان در مورد رفتار دشمنان بازی صحبت کرده‌اند. در این پست توضیح داده شده که Clawstrider یک هیولا ترسناک است که Aloy را در دنیای جهان باز بازی بی وقفه تعقیب می‌کند و در زمان‌های مناسبت به شما ضد حمله خواهد زد.
بازی Horizon Forbidden West و ادامه ماجراجویی‌های Aloy در اوایل سال آینده میلادی و تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ (۲۹ بهمن) برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد. گوریلا گیمز در چند وقت اخیر جزئیات بیشتری از بازی آینده خود منتشر کرده بود.
ماینکرفت #۵۴ – راند سوم مسابقه بیلد بتل!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
این بازی میترکونه متاش به احتمال زیاد بالای نوده نسخه اولم متاش ۸۹ بود ولی یسری مشکل داشت این قطعا از اون بهتر میشه
استیت آف پلیش خیلی چشم نواز بود
با یکی از جاه‌طلبانه‌ترین بتل رویال‌های سال ۲۰۲۱ آشنا شوید
فقط اوتو اکتاویوس، دکتر اختاپوس نیست

source

توسط funkhabari