کپی لینک
همان‌طور که انتظار می‌رفت، فصل اول Fortnite Chapter 3 از مدتی قبل آغاز شده و سلاح‌ها و آیتم‌های جدید متعددی را در خود جای داده است.
چپتر دوم فورتنایت با گذشت حدودا دو سال اخیرا به انتها رسید و جای خود را به Chapter 3 Season 1 داده است. همان‌طور که منابع غیررسمی مدعی شده بودند، به جای اینکه شاهد تغییرات گسترده‌ای در بخش‌های مختلف نقشه باشیم، یک جزیره کاملا جدید معرفی شده است. در ضمن، اپیک گیمز تاکید دارد فصل جدید یک نقشه شروع فوق العاده برای کاربران جدید و یک نقطه بازگشت عالی برای کاربرانی است که مدت‌ها پای تجربه این بازی بتل رویال ننشسته‌اند.
فصل اول Fortnite Chapter 3 سلاح‌ها و آیتم‌های جدیدی را معرفی کرده تا گشت و گذار کاربران در جزیره آرتیمس لذت بخش‌تر و هیجان‌انگیزتر باشد. در ادامه به صورت خلاصه‌وار با آن‌ها آشنا می‌شویم:
اگرچه مدت زیادی از آغاز فصل اول Fortine Chapter 3 نمی‌گذرد، گروهی از کاربران معتقد هستند MK-Seven Assault Rifle بیش از حد قدرتمند بوده و باید معادل‌تر یا اصطلاحا نرف شود. آن‌ها همچنین تاکید دارند شاتگان‌های جدید در مقایسه با شاتگان‌های قدیمی ضعیف‌تر بوده و اثرگذاری کمتری دارند. باید منتظر ماند و دید اپیک گیمز تغییرات مورد نظر کاربران را اعمال می‌کند یا خیر.

موارد جدیدی که به فورتنایت اضافه شده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. آرتمیس یک نقشه متنوع بوده و انواع زیست بوم‌های مختلف را در خود جای داده است. در بخش غربی نقشه مناطقی مانند Greasy Grove و Lumberyard را می‌بینیم که پوشیده از برف هستند. در بخش شرقی، زیست بومی استوایی را شاهد هستیم که شامل درخت نخل و ساحل دریا می‌شود. بخش جنوبی نقشه آب و هوای گرم‌تری نسبت به شرق داشته و به همین دلیل، یک کویر در آنجا واقع شده است. در ضمن، تورنادو و رعد و برق به سیستم آب و هوای بازی اضافه شده و تاثیر مستقیمی روی گیم پلی می‌گذارند.

در انتها، لازم به ذکر است فورتنایت هم اکنون برای کنسول‌های نسل هشتمی، نسل نهمی، رایانه‌های شخصی و سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari