instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
منتقدان نظرات خود در مورد فیلم Silent Night با بازی کیرا نایتلی را اعلام کردند.

فیلم شب خاموش (Silent Night)، اثری در ژانر کمدی تلخ است. این فیلم را کمیل گریفین (Camille Griffin) نویسندگی و کارگردانی کرده است. منتقدان نظرات خود را در مورد این فیلم اعلام کردند که اغلب این نقدها نمرات در حد متوسطی به این فیلم داده‌اند.
بازیگرانی که در فیلم شب خاموش بازی می‌کنند شامل کیرا نایتلی (Keira Knightley)، متیو گود (Matthew Goode)، رومن گریفین دیویس (Roman Griffin Davis)، آنابل والیس (Annabelle Wallis)، لیلی رز دپ (Lily-Rose Depp)، سوپ دیریسو (Sope Dirisu)، کربی هاول بپتیست (Kirby Howell-Baptiste)، لوسی پانچ (Lucy Punch) و روفوس جونز (Rufus Jones) است.
در آستانه یک آخرالزمان محیطی، یک خانواده بزرگ برای شام کریسمس در خانه‌ای در حومه شهر گردهم جمع می‌شوند. دولت به مردم هشدار داده که ابر عظیمی از سم در حال پیشروی است و همه را خواهد کشت. دولت به مردم توصیه کرده که برای آنکه درد وحشتناک ناشی از این سم را احساس نکنند، دست به خودکشی جمعی بزنند. با این حال، پسری به نام آرتور، ظاهرا خودکشی را راه‌حلی منطقی نمی‌داند و فکر می‌کند که دانشمندان اشتباه کرده‌اند.
از 74 نقد منتشر شده برای فیلم شب خاموش در وب سایت راتن تومیتوز، امتیاز 57 درصد برای این فیلم به ثبت رسیده است. از 20 نقد منتشر شده برای این فیلم در وب سایت راتن تومیتوز، منتقدان امتیاز 52 درصد را به این فیلم داده‌اند. در ادامه، نظرات برخی از منتقدان برتر جهان در مورد فیلم شب خاموش قرار گرفته است.
«80/100 IGN | منتقد: سیدنت ادلاخا»
رومن گریفین دیویس، نقش‌آفرینی بی‌نظیری در فیلم شب خاموش از خود بر جای گذاشته است. فیلم شب خاموش به خوبی موفق شده تا عجیب بودن یک دورهمی کریسمسی را با مرگی حتمی در تعادل نگه دارد. همین سبب شده تا فیلم شب خاموش، در عین اندوهناک بودن، به طرز طعنه‌آمیزی خنده‌دار باشد.
«67/100 IndieWire | منتقد: کریستن بلوولت»
فیلم شب خاموش در نهایت موفق می‌شود تا لحن و درون مایه ویژه خود را بدست بیاورد اما چیزی برای بازگو کردن ندارد.
«60/100 The Independent | منتقد: کریسی لافری»
بیشتر جذابیت فیلم شب خاموش را باید در قدرت بازیگران آن جستجو کرد. در اغلب موارد استعداد کمدی کیرا نایتلی نادیده گرفته می‌شود و اگر به آن توجه می‌شد، می‌توانست یک شیدایی هیجان‌انگیزی را ارائه نماید که در عین دلنشین بودن، کاملا وحشتناک باشد.
«60/100 The Guardian | منتقد: پیتر بردشاو»
فیلم شب خاموش، هجونامه‌ای از مردم جذاب و مرتبط نیست. در حقیقت، در این فیلم، همه سعی دارند تا دوست‌داشتنی باشند. اما بدون شک، حسی عجیب و شگفت‌انگیز در مورد این فیلم کمدی در مورد پایان دنیا وجود دارد.
«60/100 The Hollywood Reporter | منتقد: لیویا گیارکیه»
گاهی اوقات این فیلم متزلزل، آن طور که باید پیام خود را منتقل نمی‌کند اما اکت پایانی جذاب فیلم به همراه نقش‌آفرینی خارق‌العاده بازیگران و پرداختن به موضوع تغییرات آب‌وهوایی و اختلاف طبقاتی سبب شده تا بیننده درگیر داستان فیلم شود و از آن لذت ببرد.
«50/100 The Playlist | منتقد: مایا ای گیتز»
فیلم شب خاموش، بسیار جاه‌طلب، تلخ و اغلب خنده‌دار است اما همیشه اینگونه نیست. این فیلم که اولین تجربه کارگردانی گریفین به شمار می‌رود، نگاه روشن‌فکرانه‌ای نسبت به خودخواهی ذاتی بشریت و نیاز ذاتی ما برای داشتن امید دارد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari