سبک جدیدی در هیلو!
به تازگی یکی از بازیکنان Halo Infinite با باگ بصری عجیب و جالبی روبرو شده که زاویه دید او از بازی را تغییر داده و دوربین را در حین مسابقه، قفل می‌کند.
در فاصله تنها دو روز تا انتشار کمپین داستانی Halo Infinite، باید گفت طرفداران سری هیلو که مدت‌ها منتظر نسخه جدید بازی بودند و به خاطر بروز پاندمی کرونا مجبور شدند مدت بیشتری را در انتظار سپری کنند، اکنون خوشحال هستند که به زودی می‌توانند بازی محبوب خود را تجربه کنند. هر چند در حال حاضر بخش چند نفره بازی در فاز بتاست، برخی از بازیکنان تاکنون مشکلات و باگ‌های جزئی زیادی را در رابطه با این بخش گزارش کرده‌اند. در آخرین نمونه از باگ‌های بازی، یک بازیکن با تغییر زاویه دید به طور کلی، آن هم در حین یک مسابقه آنلاین بخش چند نفره، مواجه شده است.
با آن که بخش چند نفره Halo Infinite از ماه گذشته به طور خیلی ناگهانی در جریان سالگرد ۲۰ سالگی کنسول ایکس باکس و همچنین سالگرد انتشار اولین نسخه سری هیلو، در دسترس طرفداران قرار گرفت، باید گفت که هنوز در فاز بتا قرار دارد و برای عرضه نهایی خود تست می‌شود. همچون دیگر عناوین اصلی سری هیلو، در نسخه جدید نیز بازیکنان از زاویه دید یک عنوان شوتر اول شخص به سراغ جنگ بین ستاره‌ای می‌روند. شوترهای اول شخص از نقطه دید چشمان شخصیت بازی دنبال می‌شود در حالی که در شوترهای سوم شخص، دوربین به پشت و بالای شخصیت برمی‌گردد. به همین‌ خاطر باید گفت که کلیپ منتشر شده از باگ جدید، یک چیزی بین این دو میدان دید را به بازیکن نشان می‌دهد، شوتر دوم شخص!
این ویدئو کلیپ که توسط کاربر Fera_Lillium در ساب ردیت هیلو منتشر شده، به واقع نقطه دید عجیب و غریبی از یک بازی هیلو تاکنون را به نمایش می‌گذارد. در این ویدئو، به نظر می‌رسد که دوربین داخلی بازی در یک موقعیت ثابت قرار گرفته و تمام عناصر HUD همچنان سر جای خود هستند، اما بازیکن کاملاً از صفحه جدا شده و قادر است در پشت زمینه به اینطرف و آنطرف بدود. این کاربر به واسطه این باگ، با وضعیتی مواجه شد که هیچ گزینه‌ای برای پیشروی در مسابقه خود پیدا نکرد. عجیب‌ترین لحظه کلیپ در همان اوایل اتفاق می‌افتد، زمانی که Fera_Lilium مستقیماً به سمت دوربین، به خود نگاه می‌کند که قطعاً لحظه‌ای گیج‌کننده را برایش رقم زده است. شخصیت او همچنان می‌تواند به هر سمتی بدود، به صفحه شلیک کند و نارنجک پرتاب کند، اما پس از مدتی خود را در وضعیتی کاملاً خارج از دوربین پیدا می‌کند، هیچ کدام از حرکات نامنظم این کاربر برای تنظیم مجدد باگ به سرانجام خوبی منجر نمی‌شود و از وضعیت کلافه می‌شود.
بر خلاف باگ چندی پیش بازی که به امر هدف‌گیری کمک شایانی می‌کرد، این تغییر ظاهری هیچ کمکی به فردی که با آن رو به رو شده، نمی‌کند. اگر چه دید وسیع‌تری به بازیکن می‌دهد و ظاهری منحصر به فرد به بازی می‌بخشد، اما حتی بازیکنان کهنه کار نیز نمی‌توانند از چنین موقعیتی به نفع خود استفاده کنند. به احتمال قوی بخش چند نفره بازی به‌روزرسانی‌های جدیدی در هنگام عرضه بخش کمپین داستانی دریافت خواهد کرد که امیدوار هستیم اینجور باگ‌ها نیز برطرف شوند.
اگر چه این میدان دید، ظاهر جدید و جالبی به بازی می‌دهد اما به احتمال زیاد برای آن دسته از بازیکنانی که با آن مواجه شدند، خسته کننده بوده است. از آنجا که برخی از بازیکنان تاکنون نظرات منفی نسبت به سیستم پیشرفت بخش چندنفره بازی داشتند، امیدواریم با لانچ رسمی و نهایی Halo Infinite هر گونه مشکل و باگی که بازیکنان تاکنون کشف کرده‌اند، برطرف شوند.
باید خاطر نشان کرد که روز گذشته نمرات بازی Halo Infinite منتشر شدند که نشان از یک عنوان موفق می‌دهد و نسخه ایکس باکس سری ایکس توانسته از ۷۵ نقد و بررسی ثبت شده در سایت متاکریتیک، تاکنون متای ۸۶ از ۱۰۰ را کسب کند. نسخه پی‌سی نیز از ۲۲ نقد وارده توانسته نمره ۸۳ از ۱۰۰ را دریافت کند. با نمره ۱۰۰ که منتقد سایت گیمزبیت به اینفینیت اعطا کرد، نشان داد که از بازی جدید بسیار راضی بوده و این گونه نوشت:
حالا می‌توانید من را یک طرفدار Halo در نظر بگیرید. من چندان منتظر Infinite نبودم. اما حالا که آن را بازی کردم باید بگویم که خیلی بهتر از آن چیزی بود که انتظار داشتم.
به علاوه چند روز پیش یکی از بازیکنان نسخه آفلاین بتا بخش چند نفره، تعداد زیادی حالت مخفی چند نفره را کشف کرد که هنوز فاش نشده‌اند. بازی Halo Infinite در تاریخ ۸ دسامبر (۱۷ آذر) برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و پی‌سی عرضه خواهد شد.
ماینکرفت #۵۴ – راند سوم مسابقه بیلد بتل!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
جالبه
ولی به نظرم دوم شخص. میتونه توی بعضی از ماموریت های تعقیب و گریز جالب و متفاوت بشه
اعلام حضور
اعلام ناراحتی
😂😂
اقا نخندید
میخوان با این حرکت دوربین دوم شخص رو هم مد کنن😂🗿
البته دوستان همچین زاویه دوربینی تو بازیها وجود داشت و داره
مثل مال کرش بندیکوت
دوم شخص چیه؟
من فکر میکردم فقط اول و سوم شخص داذیم
ادیت:داریم
#ادیت رو برگردونید
توضیح دادم رفت تایید
دوم شخص تقریبا همون سوم شخصه
با این تفاوت که زاویه دید ثابت می مونه و با حرکت شخصیت تغییر نمی کنه
یعنی اگر شخصیت حرکت کنه، دوربین باهاش حرکت نمی کنه و اگر سرش رو بچرخونه یا بچرخه، دوربین باهاش نمی چرخه
دوربین هم ممکنه حرکت کنه و از دید یکی دیگه باشه
ممنون
نمیدونم چطور بهت بگم
چون خیلی پیچیدس نسبت به اول شخص و سوم شخص
فکر کنم میشه مثل سوم شخص ولی ۱۸۰ درجه برگشته
مثل شروع ماینکرافت ویجیاتو که اولش امین صورت کراکترش رو نشون میده
ممنون
اگه بخوام به بهترین شکل توضیح بدم
مثلا فکر کن توی یه ماموریت دو نفر همدیگرو دنبال میکنن نفر اول رو هوش مصنوعی کنترل میکنه و دوربین از دید اونه نفر دوم هم کنترلش دست توعه به این میگن دم شخص
البته دوم شخص داریم دوم شخص میشه خود پلیر
😂😂😂😂😂😂
کیفیتش منو کشتهه چرا اینجوری شدد
عسل جان باگ زده چه انتظاری داری ؟
داستان یک اقتباس بی‌سرانجام
جدال شکار و شکاچی

source

توسط funkhabari