پروژه جاه‌طلبانه آمازون برای فصل دوم آماده می‌شود
به‌نظر می‌رسد تیم بازیگری سریال چرخ زمان (The Wheel of Time) در فصل دوم بزرگ‌تر خواهد شد. طبق گزارش ددلاین، گای رابرتس، آرناس فدراویشیوس و گرِگ چیلین‌گرین در فصل ۲ سریال که هم‌اکنون فرآیند تولید خود را طی می‌کند، حضور خواهند داشت.
آرناس فدراویشیوس بیش از همه به‌خاطر ایفای نقش در سریال موفق آخرین پادشاهی (The Last Kingdom) شناخته می‌شود. چیلین‌گرین (از A Discovery of Witches) نقش لرد اینگتار از خاندان Shinowa را ایفا می‌کند، در حالی که گای رابرتس به عنوان Uno Nomeshta در فصل دوم حضور خواهد داشت.
The Wheel of Time یکی از مشهورترین و پرفروش‌ترین سری رمان‌های تاریخ با ۱۴ کتاب است که بیش از ۹۰ میلیون نسخه از آن به فروش رفته. رابرت جردن نخستین کتاب از سری رمان‌های حماسی خود را در سال ۱۹۹۰ با عنوان The Eye of the World نوشت. او قبل از مرگش و تا سال ۲۰۰۷ ، ۱۱ کتاب از این مجموعه را تکمیل کرد و سپس براندون سندرسون، نویسنده مشهور کتاب‌های فانتزی، سه رمان نهایی او را کامل کرد.
داستانی این سریال در دنیایی وسیع و حماسی جریان دارد که جادو بخشی از آن است و تنها زنان خاصی اجازه دسترسی به آن را دارند. داستان روی شخصیت مویرین تمرکز دارد که یکی از اعضای سازمان فوق‌العاده قدرتمندی به نام Aes Sedai است که تمام اعضای آن زن هستند. او در ادامه ماجراجویی خطرناک و بزرگی را با پنج زن و مرد جوان آغاز می‌کند که گفته می‌شود یکی از آن‌ها «اژدهای تازه متولد شده» است و می‌تواند بشریت را نجات دهد یا نابود کند.
تیم بازیگری سریال نیز شامل رزمند پایک (Rosamund Pike) در نقش مویرین دامودرد، مدلین مدن (Madeleine Madden) در نقش اگونه آلوویر، جوشا استرادوفسکی (Josha Stradowski) در نقش رند الثور، دنیل هنی (Daniel Henney) در نقش لن ماندراگوران) و آلوارو مورته (Álvaro Morte) در نقش لوگین، مارکوس رادرفورد (Marcus Rutherford)، زوئی رابینز (Zoë Robins) و بارنی هریس (Barney Harris) می‌شود.
The Wheel of Time تاکنون بازخورد بسیار مثبتی از سوی مخاطبان گرفته و از مجموع ۷۰ نقد در سایت راتن تومیتوز، نمره ۸۴ را دریافت کرده است.
ماینکرفت #۵۴ – راند سوم مسابقه بیلد بتل!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
داستان یک اقتباس بی‌سرانجام
جدال شکار و شکاچی

source

توسط funkhabari