اگر از Stardew Valley خسته شده‌اید
بازی‌های مرتبط با ساخت و ساز، سال‌هاست که به لطف محبوبیت بالای عناوین آنلاین بقا، پیشرفت کرده‌اند. بازی Len’s Island یک بازی تماما تک‌نفره اما با محوریت بقاست که می‌تواند اوقات خیلی خوبی را برای مخاطبش بسازد. با معرفی بازی همراه ویجیاتو باشید.
وقتی به صفحه استیم بازی نگاهی می‌اندازیم، اگر از حجم کم بازی، استایل گرافیکی متفاوت و ساده آن و البته قیمت نسبتا پایینش بگذریم، می‌بینیم که بازی حرف‌های نسبتا جدیدی برای گفتن دارد. بازی کردن Len’s Island برای من حکم یک نسخه جدیدتر اما نه لزوما کامل‌تر از Stardew Valley را داشت. بازی تمام المان‌های یک بازی ادونچر با محوریت ساخت و ساز را دارد و در عین حال گیم‌پلی آن ساده و آرامش‌بخش است. دانستن همین موارد در مورد بازی، خودش یکی از دلایل خرید برای کسانی است که در این شلوغی و هیاهوی بازی‌های جدید، دنبال تجربه یک بازی جدید و متفاوت هستند.
اما بازی نسبت به رقبای خود که صرفا عناوین مرتبط با مدیریت، ساخت و ساز و مزرعه‌داری هستند، تفاوت‌هایی دارد. Len’s Island بخش مبارزه هم دارد و بخش مهمی از زمان بازیکن، به قسمت‌های اکشن، مبارزه با دشمنان و چیدن Loadoutها می‌گذرد. در ادامه چرخه‌ی پیشرفت بازیکن با گشت و گذار در محیطی وسیع و سپس داشتن پیش‌نیازهای مزرعه‌داری، Len’s Island تبدیل به یکی از بهترین بازی‌هایی می‌شود که می‌توانید در اوقات فراغت تجربه کنید.
بازی قیمت پایینی ندارد و در حال حاضر ۲۵ دلار قیمت خورده است. همین باعث می‌شود تا این سوال را بپرسیم که آیا بازی Len’s Island ارزش هزینه‌ای که برای آن شده را دارد یا نه؟ جواب این سوال در آینده مشخص می‌شود. بازی در حال حاضر به صورت Early Access منتشر شده و همچنان در حال کامل شدن است. سوال اصلی اینجاست که آیا بازی‌سازها پتانسیل کافی خود را با این بازی نشان داده‌اند؟ باید گفت که بله. Len’s Island یک بازی به شدت خوش‌ساخت و سرگرم‌کننده در ژانر خودش است که با مینی‌گیم‌های مختلف و استایل گرافیکی متفاوتی که دارد، می‌تواند لحظه‌های خوب و به‌یادماندنی را در ذهن‌تان حک کند.

چقدر خوبه!
پیکسلی بودن Stardew valley دیگه کم کم قدیمی شده و به نظرم
این بازی جایگزین خوبیه واسش
داستان یک اقتباس بی‌سرانجام
جدال شکار و شکاچی

source

توسط funkhabari