دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
کاری اسکاگلند کارگردان سریال «فالکون و سرباز زمستان» هدایت فیلم Cleopatra را با بازی گل گدوت بر عهده گرفت. به گزارش سایت ددلاین این فیلمساز کانادایی رسماً به جای پتی جنکینز روی صندلی کارگردانی پروژه بعدی استودیو پارامونت پیکچرز خواهد نشست. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

با وجود این تغییر جنکینز همچنان به عنوان تهیه‌کننده در ساخت این پروژه مشارکت دارد. طبق گزارش منتشر شده، جنکینز وظیفه کارگردانی این فیلم را به اسکاگلند واگذار کرده تا بتواند روی دو پروژه دیگر خود شامل «زن شگفت‌انگیز ۳» و «جنگ ستارگان: اسکادران سرکش» تمرکز کند که روند تولید مورد آخر اخیراً به تاخیر افتاده است.
لائتا کالوگریدیس (آلیتا: فرشته نبرد، جزیره شاتر) نویسندگی و تهیه‌کننده اجرایی این فیلم را بر عهده دارد. گدوت علاوه بر بازی، تهیه کنندگی فیلم Cleopatra را با جارون وارسانو از استودیو پایلت ویو موشن پیکچرز بر عهده دارد. چارلز روون از استودیو اطلس اینترتینمنت نیز به عنوان تهیه‌کننده در ساخت این پروژه مشارکت دارد.
کلئوپاترا یکی از مشهورترین شخصیت‌های تاریخی است، که به عنوان ملکه‌ی سرزمین مصر شناخته می‌شد و یکی از نوادگان بطلمیوس یکم سوتر، ژنرال یونانی ارتش اسکندر مقدونی است. او پس از یک جنگ داخلی بر علیه خواهر و برادرانش به تخت سلطنت نشست و با کمک ژولیوس سزار که معشوقش بود، پیروز شد. با این حال، بعداً با ژنرال مشهور رومی، مارک آنتونی وارد رابطه‌ای عاشقانه شد که هر دو را به کام نابودی کشاند.
تاکنون چندین اقتباس سینمایی از داستان ملکه پرقدرت مصر ساخته شده است که مهم‌ترین آن محصول سال ۱۹۶۳ با بازی الیزابت تیلور و ریچارد برتون است. این فیلم در زمان خود پرهزینه‌ترین پروژه سینمایی به حساب می‌آمد، اما موفقش شد چهار جایزه اسکار را ازان خود کند و ۵۷.۷ میلیون دلار در گیشه داخلی فروش داشت. اگرچه کمپانی فاکس قرن بیستم تقریباً بر سر ساخت این فیلم به مرز ورشکستگی رسید.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari