«شبیه یک نسخه مخفی‌کاری از Assassin’s Creed»
تام هندرسون از بازی جدید Splinter Cell که در حال توسعه است به عنوان یک نسخه مخفیانه‌تر از Assassin’s Creed با دنیایی باز توصیف کرد که شباهت زیادی با Halo Infinite دارد.
شایعات مربوط به بازی جدید Splinter Cell از سال‌ها قبل شنیده می‌شود و در چند ماه قبل ساخت آن به صورت رسمی تایید شد. در آن زمان، تام هندرسون با منابع آگاه از برنامه‌های یوبیسافت صحبت کرد و گزارش داد که سم فیشر یک بار دیگر قرار است در بازی جدید حضور داشته باشد.
هندرسون در توییت جدید خود فاش کرد این بازی جدید که هم اکنون «مراحل توسعه اولیه» خود را طی می‌کند، در حال حاضر به عنوان نوعی «بازی جهان باز» معرفی می‌شود. به نظر می‌رسد در بازی جدید Splinter Cell شاهد نسخه‌ای مشابه Assassin’s Creed باشیم که البته قابلیت‌های مخفی کاری بسیار بیشتری دارد و ساختار آن بیشتر شبیه به بازی Halo Infinite خواهد بود.
پیش نمایش‌ها و برداشت‌های مختلفی که طی چند ماه گذشته از بازی Halo Infinite منتشر شده بود، نشان می‌دادند که بازی شوتر 343 Industries نسبت به دنیای باز واقعی که در بازی‌هایی مانند سری Grand Theft Auto دیدیم دارای سطح گسترده‌تری از جهان باز است، بنابراین باید دید که این موضوع چگونه در Splinter Cell پیاده‌سازی خواهد شد.
البته این موضوع هنوز به صورت رسمی تایید نشده است و نمی‌توان طبق گفته‌های تام هندرسون تایید کرد که بازی به شکل جهان باز عرضه خواهد شد. با این وجود، Splinter Cell بعدی ممکن است سال آینده معرفی شود، بنابراین احتمالا در ماه‌های آینده جزئیات بیشتری درباره آن منتشر شود.
در گذشته نیز «جف گراب» خبرنگار GamesBeat عنوان کرده بود که بازی از روی سه‌گانه اخیر Hitman الهام گرفته است. همچنین به نظر می‌رسد Splinter Cell جدید توسط استودیویی خارج از پایگاه سنتی مونترال توسعه داده می‌شود.
یوبیسافت نیز اخیرا اعلام کرده بود که قصد دارد NFT را به صورت در دسترس بازی‌های خود قرار دهد و این کار را با بازی Ghost Recon Breakpoint شروع خواهد کرد.
ویجیاتوسینما: نقد سریال Hellbound (تماشا کنید)
تماشا کنید: با بالاترین کیفیت در یوتوب ویجیاتو سینما
جهان بازی اره ؟
اسپیلینتر سل چهان بازی که باید بری پونصدتا مرحله فرعی تکراری رو انجام بدی یا پایگاه فتح کنی و…
جالب میشه !!😒😐
یوبیسافت بنظرم بشین به گذشته نگاه کن چه کار کردی با بازی هات
کلا یوبیسافت خیلی علاقه داره بازیای محبوب خودشو به بد تر شکل ممکن بهتون تحویل بده مثلا شما الان assassin ۱ رو با وایکینگز کرید یا یونان کرید مقایسه کنید؟ چیشون شبیه همه
r.i.p ubisoft
خب تبریک میگم
این ایپی هم به دست یوبیسافت نابود شد
برای بینج‌واچ‌های هیجان‌انگیز آماده شوید
ماجراجویی مشترک کلینت و کیت در چه قسمت‌هایی به اوج می‌رسید؟

source

توسط funkhabari