instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
تام هالند در مصاحبه خود از شروع داستان فیلم Spider-Man: No Way Home گفته است.

طرفداران دیگر نیاز نیست تا نگران خط زمانی فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) باشند چراکه بنابر گفته‌های تام هالند (Tom Holland)، شروع این فیلم، ادامه صحنه پس از تیتراژ پایانی فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home) خواهد بود.
در صحنه پس از تیتراژ فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه، جی جونا جیمسون با بازی جی کی سایمونز (J. K. Simmons) هویت مرد عنکبوتی را برای تمام جهانیان آشکار کرد. او توسط میستریو با بازی جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) قانع شده بود که مرد عنکبوتی یک شرور است.
قبلا طرفداران می‌دانستند که این فیلم جدید قرار است به پیامدهای آشکار شدن هویت پیتر پارکر بپردازد اما اکنون و بنابر صحبت‌های تام هالند، هیچ فاصله زمانی بین داستان دو فیلم وجود ندارد و فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، از همان صحنه پایانی فیلم قبلی شروع خواهد شد.
کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول نیز در همین رابطه گفته است:
فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست بلافاصله پس از اتفاقات فیلم قبلی شروع خواهد شد. این چیزی بود که ما از همان ابتدا برای آن برنامه‌‌ریزی کرده بودیم. پیتر پارکر باید به مدرسه بازگردد و با هرج و مرج و دوگانگی دست و پنجه نرم کند.
فیلم مرد عنکبوتی جدید با حضور شرورانی از فیلم‌های قبلی مرد عنکبوتی خواهد بود. در این فیلم، آلفرد مولینا (Alfred Molina) در نقش دکتر اختاپوس، ویلم دفو (Willem Dafoe) در نقش گرین گابلین، جیمی فاکس (Jamie Foxx) در نقش الکترو، توماس هیدن چرچ (Thomas Haden Church) در نقش سندمن و ریس ایفانس (Rhys Ifans) در نقش لیزارد حضور خواهند داشت.
تمام این شروران از فیلم‌های قبلی مرد عنکبوتی هستند و از همین رو، شایعات بسیاری در مورد حضور توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در این فیلم وجود دارند اما این موضوع تایید نشده و در برخی موارد، تکذیب شده است. کارگردانی فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست توسط جان واتس (Jon Watts) انجام شده است.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خوشم میاد طرف مرد عنکبوتیه بعد هویتش لو رفته خطرات جهانی تهدیدش میکنن اونوقت تحصیل رو ول نمیکنه 💪
از شخصیت تخیلی نماد میسازی ok
اون وقت هی بگید فیلم های خارجی بد آموزی دارن 😂😂😂
با این تیپ نحیف و یخته زیادی لاغر برای مردعنکبوتی هیکل بدی داره و درکل اصلا محبوب من نیست هیترش نیستم
شخصیت پردازی کارکتر اسپایدرمن افتضاح پیاده سازی شده مثل شخصت پردازی افتضاح ونوم .قیافه تام هالندم به کسانی میخوره که باید فیلمهای دبیرستانی که هی شکست عشقی میخورن بازی کنه.فاتحه اسپایدرمن زمانی خونده شد که نتونستن با خود اسپایدرمن فیلم رو جذاب کنن و دست به دامن بقیه کارکترهای مارول شدن
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari