کپی لینک
در جدیدترین ماد بتمن  GTA V که توسط کاربران ساخته شده، ظاهرا می‌توانید در نقش شوالیه تاریکی داخل شهر سن آندرس رفته و با گجت‌ها و حرکات متفاوت او، مردم یا شاید هم اگر موردی را مشاهده کردید، خلافکاران را کتک بزنید!
مادهای مختلف GTA V بدون شک توانسته‌اند تا در میان کاربران همیشه تازگی داشته باشند. افراد خلاق سعی می‌کنند تا با یک ایده خوب و ساعت‌ها تلاش برای ساخت یک Mod تلاش کنند و در نهایت، تجربه بازی را برای افراد تا حدودی تغییر دهند. برای مثال، مادهایی مانند ارتقا گرافیک بازی، اضافه کردن ابرقهرمانان مارول و حتی ریمستر عناوین قبلی سری (طوری که ظاهرا حتی از ریمستر رسمی سه‌گانه GTA هم بهتر هستند!)، در بازی GTA V انجام شده بود. این در حالی است که حتی با وجود گذشت ۸ سال، همچنان درست مثل سابق مادهای مختلفی برای این عنوان ساخته می‌شود؛ به نحوی که در جدیدترین آن، می‌توانید شاهد حضور بتمن در لوس سانتوس باشید!
پیش‌تر دیده بودیم که انواع شخصیت‌های ابرقهرمانی مانند هالک، مرد آهنی، کاپیتان آمریکا و … به بازی GTA V اضافه شوند. با این حال نکته قابل توجه اینجاست که هرکدام از این شخصیت‌ها صرفا در قالب یک اسکین ماد نشده‌اند، بلکه افراد سازنده قابلیت‌ها، فن‌های خاص و حرکات متفاوتی که راکستار گیمز (Rockstar Games) فکرش را هم نمی‌کرد به این کاراکترها اضافه می‌کنند تا تجربه کشتن مردم بیچاره با سپر کاپیتان آمریکا یا تیرهای مرد آهنی کاملا طبیعی باشد! به همین ترتیب نیز اخیرا طی یک ویدیو، کاربری به نام JulioNIB اعلام کرده که شخصیت بتمن را با طراحی ویژه خود به ماد بازی GTA V تبدیل کرده و به زودی آن را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.
در ویدیو می‌توانید شاهد یک گیم پلی کوتاه و چند دقیقه‌ای از حضور بروس وین (Bruce Wayne) در GTA 5 باشید که از ساختمان‌های بلند پایین پریده و گلاید می‌کند! حال وقتی که این صحنه را می‌بینید، احتمالا بیشتر از هرچیز به یاد گیم پلی سری Arkham خواهید افتاد؛ چراکه ظاهرا این کاربر همه چیز را از آن الهام گرفته و حتی کاربرد برخی گجت‌های بتمن را هم درست مثل همین سری بازی، روی ماد جدید بازی GTA V خود پیاده کرده است‌. همچنین فنون مختلفی مانند زدن آپرکات و حتی لگد زدن‌های بتمن همگی از همین سری گرفته شده‌اند تا کتک زدن شهروندان در جی تی ای به سطح تازه‌ای برسد!
به هر حال بازی GTA V زمینه خوبی را برای ساخت مودهای مختلف و نشان دادن خلاقیت کاربران مختلف فراهم کرده، به نحوی که محبوبیت استفاده از مادهای این عنوان در پلتفرم رایانه شخصی به شدت بالا بوده و همچنان در راه پیشرفت قرار دارد. به علاوه، خود بازی هم همچنان در صدر قرار دارد و فروش ۱۴۵ میلیون نسخه از آن توسط راکستار گیمز اعلام شده است! رقمی که به زودی با عرضه نسخه پیشرفته بازی در کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس – اس حتی بیشتر هم خواهد شد.
در حال حاضر هنوز تاریخ مشخصی برای در دسترس قرار گرفتن این مود منتشر نشده است.
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari