طرفداران مایکروسافت سال 2021 را با یک بازی بزرگ به پایان می‌رسانند؛ Halo Infinite، نقطه اوج سفر خودشناسی مسترچیف و همچنین ماموریتش برای نجات کورتانا از دست خودش است. نسخه‌های آزمایشی و همچنین نمایش کمپین بازی، تعدادی از سلاح‌های جدید را نشان داده است اما در این مقاله، گزارش جامع‌تری از اطلاعات مهم پیرامون بازی ارائه خواهیم داد. در این مطلب تمام اطلاعاتی که باید درباره بازی Halo Infinite بدانید، ذکر شده است.
Halo Infinite حس بازگشتی دوباره به خانه را دارد. استودیوی 343 Industries در ساخت این بازی، با چالشی غیرممکن روبرو شد؛ جشن گرفتن یک میراث 20 ساله و در عین حال، ساخت پایه‌هایی محکم برای ماجراجویی‌های آینده این فرنچایز. نتیجه‌ی این ترکیب به، یک جهان حلقه‌دار دیگر و یک دوست و همراه هوش مصنوعی جدید منجر شد؛ تا در نبردی دیگر با مستر چیف، در مقابل تهدیدی برای بقای بشریت به مقابله بپردازیم. بازی Halo Infinite در عین حال که حسی آشنا به مخاطب می‌دهد، هیلویی است که تا به حال شبیه‌اش را ندیده‌ایم. در این مطلب، به مرور هر آنچه از بازی Halo Infinite می‌دانیم، خواهیم پرداخت. با پارسی گیم همراه باشید.
بازی Halo Infinite
از زمان بازسازی Combat Evolved، استودیوی 343 Industries بر اساس چارچوب و دیدگاه استودیوی بانجی شکل گرفت. قطعاً باید از سازندگان اصلی سری هیلو برای توسعه تعدادی از بهترین عناوین تیراندازی اول شخصی که تا کنون ساخته شده است تشکر کنیم؛ اما 343 ضمن تمرکز بر آن چه که سری هیلو را به این موفقیت رساند، به گسترش و رشد آن ادامه داد و با اضافه کردن شخصیت‌های جدید و سیستم چندنفره خلاقانه، داستان و مکانیزم‌های گیم‌پلی مخصوص خود را ایجاد کرد. حال مسترچیف و رابطه غم‌انگیز او با کورتانا، قدرتمندتر از همیشه است و چنین اضافه شدن حالت‌هایی در مقیاس‌ بزرگ، مانند حالت Warzone در بازی Halo 5، راه‌های جدید و جذابی را برای تجربه یک اکشن جنون‌آمیز در یک اپرای فضایی ایجاد کرده است.
بازی Halo Infinite
در آخرین فصل از Reclaimer Saga، جان-117 بازگشته و سرگردان در دل وسعت بی‌پایان فضا، به خواب رفته است. مسترچیف در جریان جستجو در Halo Array، با تهدید جدیدی به نام Banished روبرو می‌شود. بقای بشریت در خطر است و چیف باید راهی برای خنثی کردن نقشه‌های دشمنانش بیابد (احتمالاً با از بین بردن حلقه هیلو)؛ سپس باید از خود حلقه فرار کند و راهی برای نجات کورتانا بیابد.
فرانک اوکانر (Frank O’Connor)، مدیر توسعه فرنچایز هیلو در مصاحبه‌ای صادقانه با Time گفت که بازی Halo Infinite برخلاف نسخه قبلی، بیشتر بر روی سرباز زره‌پوش محبوب و ماجراهای هیجان‌انگیز او تمرکز خواهد کرد:
همان‌طور که می‌دانید در پایان بازی Halo 5 جهان بازی به‌قدری تغییر کرد که ما چاره‌ای نداشتیم جز این که در بازی بعدی، داستانی که من آن را بسیار انسانی‌تر می‌نامم، روایت کنیم. آیا این یک بازی گروهی خواهد بود؟ من فکر می‌کنم با بازی تعاملی Halo 5، موفقیت بزرگی را احساس کردیم؛ بنابراین به نظرم این موضوعی است که ما به‌شدت روی آن سرمایه‌گذاری کرده‌ایم و به‌سادگی آن را رها نمی‌کنیم.
بازی Halo Infinite
ما در طول فرنچایز هیلو، چهار حلقه هیلو را دیده بودیم و یا به آن سفر کرده‌ایم. حال نوبت به زیتا هیلو رسیده است که به مکان اصلی رویدادهای بازی Halo Infinite تبدیل شود. زیتا قدیمی‌ترین حلقه شناخته شده است و اطلاعات زیادی از آن در دست نیست. به همین دلیل، محیطی عالی، برای ماجراجویی بعدی مسترچیف است زیرا تقریباً هیچ اطلاعاتی در مورد این مکان نداریم؛ اگرچه می‌توان سری به اقتباس‌های داستانی بازی زد و ردی از افسانه‌های تاریخی آن پیدا کرد. بر اساس گیم‌پلی سال گذشته و همچنین اولین تیزر تریلر بازی Halo Infinite، زیتا حاوی زیست‌بوم‌های مختلفی است؛ از جنگل‌های سرسبز گرفته تا بیابان‌های غبارآلود.
بازی Halo Infinite
این بار خلبانی به نام Echo-216 Pilot به مسترچیف ملحق می‌شود. احتمالاً نام واقعی او بعداً در خلال بازی فاش خواهد شد. اگر به تریلر سینماتیک بازی استناد کنیم، خلبان باید مشکلات درونی خود را داشته باشد. او بعد از هشت سال نوری دوری از خانواده و حس ایزوله شدن بعد از شکست UNSC از نیروهای Banished، حال تنها چیزی که می‌خواهد، دور شدن از زیتا هیلو است. اما از شانس بدش، به اسپارتی‌ترین ابرسرباز جهان برمی‌خورد.
در این بازی دشمن شماره یک ما، Banished خواهند بود که توسط Escharum رهبری می‌شوند. او در واقع استاد و مشاور Atriox، آنتاگونیست بازی Halo Wars 2 است. Escharum و نیروهایش توانسته‌اند یک‌تنه، نیروهای شورای امنیت سازمان ملل را در زیتا هیلو نابود و حلقه را به عنوان پایگاه عملیاتی خود انتخاب کنند. به نظر می‌رسد که Escharum یک شخصیت خشن و کاریزماتیک باشد که مسترچیف را به یک مبارزه بی‌رحمانه دعوت می‌کند؛ «در قلبت آتشی برپا کن، اسپارتان! دندان‌هایت را نشان بده! سخت بجنگ! خوب بمیر». Banished با موجوداتی به نام The Harbinger متحد شده‌اند. با این شرایط می‌توان حدس زد که در این بازی، یک سناریوی آخرالزمانی دیگر را تجربه خواهیم کرد.
همچنین استودیوی 343 تأیید کرده است که کورتانا در این بازی بازخواهد گشت. این که او با کمک ارتش مخرب خود از گاردین‌ها، چه کارهایی از دستش برمی‌آید و این که آیا شاهد حضور گروه‌هایی مانند Spartan Locke، Fireteam Osiris و Blue Team در داستان بازی خواهیم بود یا خیر، هنوز مشخص نیست. حتی شاید شاهد حضور غافلگیرکننده Arbiter باشیم اما نمی‌توان چندان به آن امیدوار بود.
بازی Halo Infinite
 
Zeta Halo وسیع‌ترین جهان ارائه شده در فرنچایز Halo است. برخلاف نسخه‌های قبلی که مسیرهایی خطی را به نمایش می‌گذاشت و به ندرت به محیط‌های بزرگ‌تر اما محصور منتهی می‌شد، بازی Halo Infinite شامل هاب‌های وسیع با اکوسیستم‌های خاص خود است. هرچند با یک بازی جهان‌باز طرف نیستیم اما می‌توانیم به بخش‌هایی که قبلاً بازدید کرده‌ایم بازگردیم تا نکات مخفی آن را کشف کنیم یا ماموریت‌های جانبی را انجام دهیم.
شما می‌توانید پیاده یا سوار بر وسیله نقلیه، با جوخه‌های Banished مبارزه و به نقاط دیدنی مستحکمی مانند تأسیسات سلاح AA حمله کنید. به گفته استودیوی 343، جهان بازی مملو از برخوردهای پویا، چرخه شبانه‌روز و اثرات آب‌وهوایی است که رفتار Banished را تغییر می‌دهد. نمایش منوی ارتقاء در تریلر 8 دقیقه‌ای گیم‌پلی، نشان می‌دهد که سیستم پیشرفت Master Chief ممکن است به تجهیزات او مرتبط باشد. جان مولکی (John Mulkey)، سرپرست بخش طراحی جهان بازی، در مورد هیجان خود برای گیم‌پلی کمپین هیلو می‌گوید:
من عاشق تشکیلاتی هستم که در حال ایجاد آن هستیم. این سیستم بر وعده‌هایی که در بازی Halo: CE ارائه شده بود، تاکید دوچندان دارد. از هر جهت می‌توان به استحکامات دشمن نزدیک شد و گزینه‌های زیادی برای مقابله با چالش‌های موجود در اختیار دارید. مثلاً در یک Warthog پر از دشمن، از دروازه جلویی عبور کنم و یا این که رویکردی مخفیانه‌تر در پیش بگیرم؟ محیط اطراف را جستجو و ورودی زیرزمینی را کشف کنم که به من امکان می‌دهد از طریق آن، وارد یکی از سازه‌های داخلی شوم؟ یا می‌توانم مخفیانه وارد یک برج اسنایپر شوم و از آنجا دشمنان را از پای درآورم؟
متأسفانه برای تجربه بازی Halo Infinite به همراه دوستان خود، باید کمی بیشتر منتظر بمانید زیرا قابلیت تجربه مشترک بازی در زمان عرضه، در دسترس نخواهد بود. با این حال استودیوی 343، قابلیت تجربه محلی (لوکال) بازی در صفحه‌نمایش‌های تقسیم شده را تأیید کرده است.
بازی Halo Infinite
در کمال تعجب، بخش چندنفره بازی Halo Infinite رایگان است! حتماً طرفداران از شنیدن این خبر که حالت بتل پس هیچ‌وقت منقضی نمی‌شود، خوشحال شده‌اند. این موضوع، هرگونه فشار زمانی برای رتبه‌بندی جوایز انحصاری فصل‌به‌فصل را از بین می‌برد. فصل اول، «Heroes of Reach» نام دارد و مجموعه‌ای از رویدادهای نامشخص و گزینه‌های سفارشی‌سازی خواهد داشت که یادآور کاتالوگ آیتم‌های تزئینی Reach است. این فصل برای همه به صورت زنده و رایگان پخش می‌شود. نارنجک‌ها و سلاح‌های کمیاب مانند Grav Hammers، همچنان نقشه را به خاک و خون می‌کشند و در طول هر مسابقه، امکان مبارزات قدرتی و سرگرم‌کننده‌ای را فراهم می‌کنند. علاوه بر این، روند مبارزات، سریع‌تر و روان‌تر از همیشه است.
فعلاً اطلاعات زیادی در خصوص حالت‌های بخش چندنفره Infinite در دست نیست اما می‌دانیم که انواع حالت‌های کلاسیک مانند Slayer، Capture the Flag، Oddball و Big Team Battle به بخش چندنفره بازگشته‌اند. حالت Academy Training برای بازیکنانی که تازه ‌وارد این سری شده‌اند (یا کسانی که ربات‌های نابودکننده را ترجیح می‌دهند) در دسترس است. یک حالت رقابتی نیز برای کسانی که می‌خواهند جایگاه خود را در تابلوی امتیازات بالا ببرند، در دسترس است.
فعلاً در مورد حالت Forge بازی، چیز زیادی نمی‌دانیم به جز این که این حالت، در زمان عرضه بازی در دسترس نخواهد بود. با این حال، اطلاعات فاش شده اخیر، به یک ویرایشگر اسکریپت فوق‌العاده و جامع برای نقشه‌سازی اشاره دارد.
بازی Halo Infinite
با انتشار تریلر گیم‌پلی بازی، موجی از انتقادات به دلیل جلوه‌های بصری متوسط، روانه سازندگان شد اما در این گیم‌پلی، بسیاری از تجهیزات جدیدی که اثربخشی رزمی مسترچیف را تغییر می‌دهند، در عمل نشان داده شدند. سلاح‌های جدید بسیاری در حال پیوستن به لوت‌های بازی Halo Infinite هستند. در ادامه به برخی از سلاح‌های جدید بازی اشاره شده است:
وسایل نقلیه جدیدی مانند Razorback، مدلی از Warthog که می‌تواند تجهیزات را ذخیره کند و ابزارهای جدیدی مانند قلاب، دراپ وال و اسکن پالس که به شما امکان می‌دهند محیط‌های بازی را با روش‌هایی جدید، پیمایش و اسکن کنید. با توجه به یک سیستم مبارزه روان‌تر، استودیو 343 تجهیزاتی ارائه داده است که با سرعت بالای مبارزات مطابقت داشته باشند.
بازی Halo Infinite در تاریخ 8 دسامبر 2021 مصادف با 17 آذرماه 1400 بر روی پلتفرم‌های ایکس باکس سری، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین می توانید سیستم مورد نیاز بازی Halo Infinite را در پارسی گیم مطالعه کنید.
منبع: Gameinformer
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM و یا FlashGet نصب کنید.
برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و … مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.par30game.ir می باشد. تمامی حروف را می بایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
تمامی زیر دامنه های پارسی گیم که فایل های دانلودی بر روی آنها قرار گرفته اند در سرور های ایران هستند و ترافیک داخلی و نیم بها محاسبه خواهند شد.
در صورتی که ISP شما این مسئله را نقض کرده است از طریق فرم شکایت سازمان ارتباطات رادیویی به نشانی www.195.cra.ir ، این مسئله را پیگیری بفرمایید و نتیجه را به تیم ما اعلام کنید.

مسترچیف با تهدید جدیدی به نام Banished روبرو شده است. بقای بشریت در خط است و او باید راهی برای خنثی کردن نقشه‌های دشمنانش و نجات کورتانا بیابد.
این قابلیت وجود دارد اما در زمان عرضه بازی در دسترس نیست. با این حال می‌توان بازی را به صورت لوکال و در صفحه نمایش تقسیم شده به همراه دوستان تجربه کرد.
در این بازی دشمن شماره یک شما، گروه Banished خواهند بود که توسط رهبری خشن و کاریزماتیک به نام Escharum اداره می‌شوند.
سلام کی فایل بازی را قرار می دید امروز منتشر شده با تشکر
فقط بگو کی کرک میشه؟
عالی بود. مقاله ای هم در رابطه با نکات مهم در هنگام تجربه بازی ترتیب ببینید، با تشکر


source

توسط funkhabari