شب پرفروغ گیم اواردز تکمیل شد
شرکت مایکروسافت پیش از این قول داده بود که اولین تریلر رسمی سریال Halo در مراسم گیم آواردز به نمایش در خواهد آمد و همین اتفاق نیز افتاد.
در تریلر به نمایش در آمده در مراسم گیم اواردز شاهد منظره‌هایی زیبا و چشم‌نواز بودیم که حداقل نوید سریال خوبی از نظر بصری را به طرفداران بی‌شمار سری هیلو می‌دهد و امیدوار می‌شویم که لایو-اکشن اقتباسی مناسب و در خور شأن از سرگذشت مستر چیف را شاهد باشیم.
تریلر یوتیوب
باید خاطر نشان کرد که فیلم‌برداری سریال در تابستان به پایان رسیده بود و پاندمی ویروس کرونا پس از تاخیر اولیه، دیگر مانع کار تیم تولید نشد. سریال در حال حاضر مرحله پس از تولید را پشت سر قرار می‌دهد و تیم جلوه‌های ویژه روی آن کار می‌کند. به تیم بازیگری این سریال نیز باید اشاره کنیم که شامل پابلو شرایبر (Pablo Schreiber) در نقش مستر چیف، ناتاشا مک‌الون (Natascha McElhone) از سریال Californication در نقش  دکتر کاترین الیزابت هالزی و جن تیلور (Jen Taylor) در نقش کورتانا می‌شود. نکته جالب این است که جن تیلور در بازی‌ها نیز صداپیشه شخصیت کورتانا است. داستان این مجموعه درباره پیشرفته‌ترین سرباز و مبارز زمین در قرن ۲۶ میلادی است که تنها امید بشریت در مقابل اتحاد بیگانگان محسوب می‌شود.
کیکی ولف‌کیل (Kiki Wolfkill)، رئیس مولتی مدیا هیلو در گذشته گفته بود از آنجا که هیلو یک فرانچایز «شوتر اول شخص» است، روایت داستان‌های آن تنها به شخصیت مستر چیف محدود شده. با این حال، سریال جدید مایکروسافت می‌تواند خطوط داستانی و شخصیت‌های آن را گسترش دهد. وی همچنین اعلام کرده سریال Halo‌ از نظر مقیاس، شخصیت‌ها و پیچیدگی مثل سریال Game of Thrones خواهد بود.
پیشینه هیلو به شکل قابل توجهی درام سیاسی است. چنین موضوعی آنچنان در بازی‌ها مورد اکتشاف قرار نگرفته و نمونه‌های آن را در رسانه‌های دیگر مشاهده می‌کنید. قطعا کمی از آن پیچیدگی بازی تاج و تخت می‌تواند جذاب باشد.
سریال Halo قرار است در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ از طریق پارامونت پلاس پخش شود.
دیشب ترکوند
فیلم هایی که از بازی ها ساخته شدن اکثرا خوب نبودن امیدوارم این یکی خوب باشه
چه کسانی به طور زنده مشاهده کردند گیم اواردز را❓
چه شودد
جوووون
به نظرم پتانسیل بالایی داره!
Wow 👏
همراه با درخشش فورتزا هورایزن ۵ و دث لوپ
فیلمی که اصلا به ژانر وحشت تعلق ندارد

source

توسط funkhabari